Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pukizás közös albérletben?

Pukizás közös albérletben?

Figyelt kérdés

Új helyen fogok lakni hamarosan. Kétszobás lakás, egy másik srác lesz a lakótársam.


Így ketten leszünk benne összesen.


Félek, hogy esetleg az ajtó-zárás ellenére is hallatszódhat.



2020. júl. 29. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem tanították meg neked a szüleid, hogyan lehet hang nélkül kiereszteni?
2020. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Előfordul. A lényeg, hogy vonulj el, akár a szobádba, akár a wcbe.
2020. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Takargathatod egy ideig, de együtt élő fiúknál előbb vagy utóbb kialakul a testvériség minden testhangra :D
2020. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez valami troll kérdés?
2020. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bent nem maradhat :) Ne előtte csináld, ennyi. De valószínűleg ő is ember, szóval csinálni fog ő is hasonlókat.
2020. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Nyugodtan pukizz. Úristen, teneked ez a legnagyobb félelmed az életben; legalábbis jelenleg; pillanatnyilag ettől rettegsz? Ne legyél már ennyire puhány!! :) Ezt lányként mondom neked; kieresztheted nyugodtan!! :) Más embereknek sokkal nagyobb problémái vannak, nehogy már a lakótársad előtti pukizástól félj!! :) Ha büdi lesz, majd kinyitjátok pár percre az ablakot. :) Ha mondjuk nekem lenne lakótársam, ő nyugodtan pukizhatna előttem; nem kell ezt így felfújni. :) Csak nyugi, nehogymár erre ráparázz! :):)
2020. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*meg ha jön is, és már nincs idő elrohanni, maximum elnézést kérsz, azt' el van intézve. :):):)
2020. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Az #1-ben kérdezett dologra nincs válasz???


Tényleg senki nem tudja, hogy kulturáltan, hanghatás nélkül is meg lehet szabadulni a gáztól?

2020. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:
100%
8.: én tudom, de nekem sem a szüleim tanították.
2020. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!