Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik Magyarország legélhetet...

Melyik Magyarország legélhetetlenebb, leginkább leszakadó, lepusztult megyéje?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 20:14
A kérdező szavazást indított:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Nógrád
Szabolcs-Szatmár-Bereg
61 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
Nem nagyon értem miért kell hetente feltenni ezt a kérdést.
2020. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Lepusztult?? Én a három felsorolt egyikében lakok megyeszékhelyen. Nem làtom, hogy le lenne pusztulva és nem putriban lakok. Minden megyének van szegényebb és élhetetlen része. Igen Dunántúlon és Pest megyében is...
2020. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%
Somogy.
2020. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%
A 2-es nyíregyházi,az tényleg türhetö hely
2020. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Igen nyíregyházi vagyok (2-es válaszoló). Van normális lakásom,normális munkahelyem. Belvárosban dolgozok, kertvárosi részen élek. Én nem vagyok elégedetlen. A város fejlődik. Persze a megye más részén sok a c. Főleg kis falvakban, de nem hiszem hogy más megyében egy sincs.
2020. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

Egyik Dél-Dunántúli megyét sem tetted bele. Pedig Baranya és Somogy is benne van a "topban", előbbiben főleg ha a Dráva mentét nézzük, ráadásul Pécs és Miskolc összevetésben már rég nem Miskolc az élhetetlenebb, mert utóbbiban legalább van egy rakás összeszerelő üzem, és 1-2 SSC is, így visszaszorult a munkanélküliség előbbiben az egyetemen kívül nincs semmi komoly munkáltató (az ITSH nem sok embert foglalkoztat).


Egyébként átlagosan nézve Nógrád a legcsóróbb, de ez azért van, mert alig vannak urbanizált övezetei, nincsen egyetlen közepes méretű városa sem, a megyeszékhely is egy kisváros. Mert mindenki azt hallja, hogy mondjuk Ózd mennyire csóró, pedig az ózdi járás középmezőny gazdaságilag, a legcsóróbb járások mind falusiak (az ilyen 3-4 ezres "városokat" is falunak tekintem ebből a szempontból).

2020. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem Nyíregyen is egyre több van a brazilokból de attól még persze élhetö.

De munkát nehéz találni protekcio nélkül ott,mit dolgozol?

2020. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem kéne ennyire leszólni Borsodot.

Tény, hogy nagyon nagy a szegénység és sok a kisebbségi, na meg sok falu elég lepusztukt, de rengeteg gyönyörű hely van.

Ott a Bükk, Lillafüred, Aggtelek, Bódva környéke, Cserehát, Regéc,

Zemplén,ami egy csoda 😍.

2020. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
47%

#7: Diplomám van, irodàban dolgozok. Protekció nélkül, rendes interjúval kerültem ide másfél éve. Azért nem lehetetlen. Szépen gyűjtögetünk a párommal, hogy összeköltözhessünk.

#8: Egyetértek veled. Mi is szeretünk arra járni kirándulni. :)

2020. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
61%

Milyen diploma?

Én szabolcsi vagyok, és én is irodában dolgozom de sajnos nem Nyíregyházán és alacsony fizetés nettó 165 ezer ft

2020. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!