Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lassan kijelenthető, hogy...

Lassan kijelenthető, hogy Magyarország Európa egyik pöcegödre, legélhetetlenebb országa lett?

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Hany masik orszagban eltel, viszonyitasi alapkent, hogy ilyen magabiztos velemenyt mersz alkotni?
2016. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak a statisztikák alapján mondom, minden fontosabb gazdasági mutatóban pl.: átlagkereset, munkanélküliség, fiatalok esélyei csak a románokat és bulgárokat verjük.
2016. nov. 2. 23:32
 3/12 A kérdező kommentje:
2016. nov. 2. 23:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Románokat verjük?! Egy kis pénzzel talán igen, vertük, amíg be nem jött a CSOK és azóta meg5×öződtek az albérletárak, Romániában egy 50 ezres kisvárosban 18E egy albérlet, székelyföldön. Meg a nagyobb városokban is a 4ede a magyar albérletáraknak, szóval Románia élhetőbb. Szerintem Bulgáriával is ez a helyzet.. .
2016. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
hát nem tudom te hol élsz, de én nem panaszkodom.
2016. nov. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
76%

Ha te, meg a népszagások pöcegödörben érzitek magatokat, akkor ott is éltek. De mivel nem mindenki gondolja így, ezért jó eséllyel azt a pöcegödröt ti ástátok magatoknak.

#4: ezekszerint Románia élhetőbb, mint például Németország, mert ott még a magyarnál is drágább az albérlet.

2016. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom azért van egész Európában Romániából a legnagyobb kivándorlás, mert élhetőbb mint HU.
2016. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja mert innen nem vándorolnak el...csak fél millió fiatal hagyta el az országot 2 év alatt.
2016. nov. 3. 10:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem jelenthető ki általánosságban ez. A Dunántúl, a nyugati országrész fejlődött, jobb és könnyebb lett az élet az Orbán kormánynak köszönhetően, valamint Budapest is. A keleti országrésszel viszont nem törődik a kormány, itt csak látványberuházások vannak, kevés munkahely, nem jó fizetés. A nyugati országrészben nagyon sok új munkahely jött létre Orbán Viktornak köszönhetően+a külföldi multiknak, viszont pl. Békés Megye nagyon fejletlen, elmaradott környék. Nyugaton munkaerő hiány van, Keleten munkahely hiány, így egyáltalán nem lehet általánosítani. Ha Békéscsabára megyünk vagy ha Győrbe, akkor úgy láthatjuk, mintha nem is abban az országban lennénk.
2016. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na igen, én pl.: Szabolcs megyében élek.
2016. nov. 3. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!