Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyenkor mit lehet csinálni?

Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Panelba lakom és a mellettünk lévő lépcsőházban kb a 8.-9. emeleten valaki rendszeresen üvegeket (tányér, váza ilyenek) dobálnak le. Pár szomszédom már ki is üvöltött az ablakból (mert nemtudjuk ki az) és már ki is akarták hívni a rendőrséget. Ebben az az aggasztó hogy ahova dobálják az a parkoló. Valaki kimegy a hátsó ajtón és akkor dobálnak akkor mivan? Vagy ha egy kocsira rámegy?
2020. aug. 6. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell hívni a rendőrséget. Ha rendszeres a tányér, üvegdobálás, akkor kmerát kell felszerelni ami felveszi a lakóépületet. Ha valaki épp dobál a kamera felveszi.
2020. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a skizofrén szomszéd csinálta. Szóval nem biztos hogy buli van, lehet hogy beteg. Kérdezzétek meg a közös képviselőt.
2020. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is egy demens, mentálisan zavart öregasszony dobált le rendszeresen borosüvegeket, poharakat az erkélyről. Nálatok nincsen "bolond" szomszéd?
2020. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, de mint leírtam a másik lépcsőházból dobál valaki, és őket már nem ismerjük.
2020. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, szerintem hivd ki a rendőrséget.
2020. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen rendőrség mert ez közveszélyes cselekedet
2020. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!