Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a szomszéddal?...

Mit lehet tenni a szomszéddal? Felettem lévő lakó ismétlődéssel kalapálgat,széket nyikorogtat nappal ,fúr is és este szexel hangosan .

Figyelt kérdés

Nem tudok aludni éjjel.Néha meleg is kihat ,de ez már sok.

Erre nappal is nem elég a tikkasztó idő,ha bennt vagyok, de még ez is.


Sehol nem jelzi,hogy felújít és nem kér elnézést sem.


Momentán dolgozni sem veszem ki,hogy ..Szexelni kanos,erőteljes de a széket fel nem emelné.


Azon vagyok szólok a közösképviselőnek


Ja,ki sem mozdulnak kb. két hónapja . De mintha vásárólni sem. Szinte folyton hallani a zajongást,ami nagyon zavaró.


Ma végre a valaki szintén kopogott rájuk ,de már sok ez nekem.


Az sem értem,miért nem mennek el nyaralni ,miért nem házat vett,miért nem mennek ki sehová szinte ? De ez egy dolog,de január óta kalapálgat pl ,ha nincs a csaja itt. Egyszer éjfélig kalapált különféle helyen a falon . Már vártam,hogy valaki jelez,de abba hagyta


Nem egyértelmű,hogy felújít .Néhány koppintás ,majd máshol hasonlóan köbe a szobán,majd ismétli .Mostánaba meg körbe fut valaki nappal ,lehet csaja esti szexre edz és ezt is nem folyamatosan ,hanem 1-2 óra múltán folytatja.


Már nem tudom, hogy nincs e defekt náluk .


Így is néha izgulok,mert olyan időszakban vagyok ,ez még + stresszeltet .



December óta lakik itt,előtte egy család lakott abban a lakásban ,de nem volt így zavaró ,mint ez.


Szerintetek,mit tegyek? Fiatal nő vagyok.


Szeretnék babát .De így,hogy lesz ? Rengeteget idegesedem,mert nagyon zavar és más miatt is kell lépnem. Nem tudok pihenni,lazulni .Most mi nyaralni sem úgy tudunk menni .


Költözni még nem tudok ,de azon vagyok.


2020. aug. 10. 05:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar még mást is rajtad kívül a zajongás, akkor együtt menjetek oda hozzá. Ha azt érzi, hogy az egész közösséget zavarja, akkor nagyobb eséllyel változtat, mintha csak te mennél, oda, mert akkor csak te vagy a kényes s eggfej.

De ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Ha éjszaka is dörömböl, ráhívhatod a rendőrséget, de ennyi. Ezért nem fogják kidobni, a kérésedre pedig nem biztos, hogy leáll.

Ezért kell, hogy minél jelentőségtelljesebben kérd meg. Gyűjts össze embereket, és beszéljetek a fejével.

2020. aug. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon át tudom érezni a problémádat, nálam is hasonló volt a helyzet, csak ott még volt 2 gyerek is, azok aztán zuhogtak, hangoskodtak mindig, amikor otthon voltak. Többször is feldörömböltem nekik, de semmi. Aztán én is szóltam a közös képviselőnek, erre utána jöttek le, és még nekik állt feljebb.

Én sem értem, hogy az ilyenek minek költöznek egyáltalán panelba, bár szerintem fel se fogják, hogy másokat esetleg zavarhatja a zajongásuk.

Nálam azóta lett jobb kicsit a helyzet, amióta a 2 gyerek már nem lakik itt, gondolom átköltöztek az anyjukhoz, mivel a szülők hol jóban vannak egymással, hol nem.

A költözés meg lutri, hiszen ki tudja, hogy az új helyen nem-e lesznek majd hasonló problémák... :/

2020. aug. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Ha jelzi és bocsánatot kér akkor nem zavar a zaj?? :D

Az, hogy szexel az meg csak irigységből zavar téged. Szexelj te is.

2020. aug. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Ha zavar, bekopogsz és szólsz neki, lehet azt sem tudja, hogy hangos.
2020. aug. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha állandóan hallod a kopogást/futkosást, akkor azt jó eséllyel állat csinálja. Macska, vagy kutya, ami játszik.
2020. aug. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Párodat is zavarja? Vagy ő mit szól hozzá?

Azért ha már legalább ketten jeleznétek, hogy zavaró amit csinál, hátha változna a helyzet. Persze úgy lenne a legjobb ha a többi lakóval közösen szólnátok.

Fogalmam nincs mit tennék, kertes házban lakunk, egy nyugodt faluban.

De mikor a lányom megszületett társasházban laktunk (nem panel) mi laktunk legfelül a 4.-en, így felső lakó nekünk csak a Jóisten lehetett Szent Péterrel. Mellettünk lakó idős néni csendes volt, nagyon jóban voltunk vele, én pl reggelente mindig nála kávéztam. Na de a másik szomszéd! Pfffú basszus! Az egyik gyerek Down-szindrómás volt, sokat őrjöngött. A kisebbik meg hiperaktív, egész nap szaladgált. Nem volt egyszerű úgy ott egy pici babával, hogy mellettünk kettő hülye gyerek is lakik, de aztán kiköltöztünk falura, immár 8 éve. Imádom, városba vissza nem mennék.

2020. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom az Isten barma parkettát s járólapot is rakott le, ami jól vezeti a hétköznapi zajokat is + ha még lambéria falra s mind ezt egyedül csinálja...ez zajos-hosszas.


Becsöngetsz--beszólsz, hogy ezen változtasson ( olvassa el a házirendet is), mert másokat is zavar már vagy rosszban lesz mindenkivel, abban meg nem lesz köszönet s pénzbírsággal is jár.


3-ik csendháborítási bejelentésnél-tettenérésnél már 50e minimum a bírság+további minden alkalom.

Minden olyan tevékenység, mely lakingatlanban a zavartalan pihenést gátolja, csendháborításnak minősül.

A közös képviselőt meg felejtsd el, neki mindenkivel jóba kell lenni...téged hiteget majd, őt-zajongót meg lesz@rja.


A másik, hogy te kezdesz zajongani neki, mint felfúrsz-felfúratsz egy kis hangfalat a plafonra hangszóróval felfelé rögzítve s nyomatsz neki rusnya magdi nyivákolást 1 számot ismételve...vagy ilyesmit normál beszédhangerőn-nem hangosan.

Megy az a hang vissza is, nem csak övé tud hozzád;)

2020. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi is felujitunk. Mar 3x kiirtam,de vki mindig leszedi a kiirtast. Nalunk is igy van a zajongas. Idonkent. A munkafolyamatnak megfeleloen. Nalunk a kutya /kutyak szaladgal/nak,birkoznak.


Belefer a hazirendbe a zajongasunk,nem tudnak mit csinalni.


Termeszetesen mi is orulnenk,ha egy 30 fos csapat megcsinalna helyettunk ingyen a felujitast par het alatt. De ilyen nincs :D Igy nekunk honapokba/evekbe tellik.

2020. aug. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sokat tudsz tenni.

10 után hivhatsz rendőrt.

Mi 2 szer költöztünk már ilyen szomszédok miatt de sikerült belenyulnunk most is,senki sincs felettünk de alulról és oldalról is minden szót,köhögést hallani.Nem beszélve az állandó elefántjárástól,kopogástól,ablakcsapkodàsból,néha zeng a fejem.

Olyan zajos a hàz ha épp csend örömtáncot jàrok mert a szomszédok nincsenek otthon.

Azért birom még mert jövőre megyünk családiba.Persze ezeknek hatására.

Igazándibol belegondolva arra h 3 szobás kecoért fizetek xy összeget,másnak fizetem h legyen tető a fejem felett.

Másrészröl ezt hallgassam?nem lehet pihenni,nem lehet 1 filmet sem megnézni,nem tudok befekudni egy jó forro kàdba anélkül h ne halljam mit csinálnak,hol vannak.


Inkább fizetek kicsivel többet hitelre,nem palotàt fogunk venni,egy falusi kis hàzat de legalább magamnak fizetem és egyszer az enyém lesz.

Nem beszélve az állandó járkálásról,dobàlózásról,buli,hangos szex,vihogás...


Bár minket nem zavar a kinti zaj,a funyiro,tehénbőgés,kutyaugatás,az se ha nyàron valaki 1-2 szer későig bulizik,ezek tolerálhatók,nem mindennaposak igy egyàltalán nem izgat.

Csak a testhangok h tudom mikor kohognek,szexelnek,hol es mit pakolnak...

2020. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A postaládák mellé kitapasztasz egy üzenetet, hogy észre vegye. A lakóközösség nevében megkéred, hogy mérsékelje a zajongást és legyen tekintettel a szomszédjaira.
2020. szept. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!