Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni?

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Vettünk egy házat nagy telekkel,két szomszéd van mellettünk egyik a telek végén a másik a házunk mellett.Semmit nem lehet csinálni ,hogy ne szóljanak valamiért.Tegnap este 8 azért jött szólni a telek végén lévő szomszéd ,hogy ilyenkor hogy képzeljük hogy sutogetunk? A másik rá szólt a gyerekre ,hogy este 7 kor ne gordeszkazzon az úton mert a férje eszakas......És még sorolhatnám ezer féle dolog miatt szóltak már.Ne vágjuk a füvet szerda délután neki kint alszik a gyerek .....a másiknak meg este alszik a férje azeee nem.Mar elegem van belőlük el nem tudom képzelni mi a megoldás erre ,már tegnap mondta nekik a ferjem ,hogy hívjanak rendőrt ha valami nem tetszik nekik.Azzal elballagtak.
2020. aug. 11. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, replikazzanak csak nyugodtan ... majd megunjak.
2020. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
El kell őket küldeni melegebb éghajlatokra.
2020. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1+


Valoszinu ujak vagytok es ok valamiert jogot formalnak arra, hogy lefektessek a szabalyokat ... valojaban csak probalkoznak, hogy meddig mehetnek el a cseszegetesben.


Kuldjetek el oket a francba es nem fognak tobbe zaklatni titeket. Ha nem nyugszanak le, akkor meg majd a ferjed intezi a dolgot!

2020. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi próbálunk alkalmazkodni mindenkihez,de már ezt nem lehet.Eddig társasházban éltünk és végre azt hittük a kertes ház milyen jó lesz.Erre még mindig gyomorgorcsel csinálok bármit ,hogy nehogy szóljon már valamelyik.Igen már a férjem mondta ,hogy utolsó meg egy ilyen és el lesz küldve a pi. ..a
2020. aug. 11. 11:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Es ok nem csinalnak semmit? Szoljatok csak ti is h rosszkor nyirnak fuvet, mert epp pihensz vagy akarmi...
2020. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert hagyod. Igaza van a férjednek. Nem csak nektek kell alkalmazkodni, hanem nekik is.
2020. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 füled van, egyiken be, màsikon ki
2020. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem lehetetlen időpont, nem este 9, vagy hajnali 4-5, mint ahogy nálunk csinálják páran, vagy hétvégén este a nyugdíjasok, persze az alig otthon lévő fuvarozó, aki van, hogy hétvégén sincs, az le tudja vágni hétvége este kivételével...
2020. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak bepróbálnak. Nálam is volt ilyen amikor beköltöztem ide. Nekem még a kocsi bejárómra is ráàlltak amikor szóltam érte én voltam a Pesti bunkó mert itt ilyenért nem szólnak stb.. 😂A legszebb az volt amikor hétköznap délelőtt (!) vágtam a füvet a saját házam előtt a köcsög meg jött hogy ezt hogy képzelem. És hagyjam abba mert nekem ebből bajom lehet. Na akkor szakadt el a cérna és rendeztem csúnya balhét. Azóta csend és nyugalom van. Néha néha megpróbálnak ezzel azzal bepróbálni de határozottan és talán kicsit agresszívan kezelve ezt nyugalom van.

A vidéki élet már csak ilyen. Rengeteg a sok unatkozó agyatlan féreg akinek sivár élete van és nem talál kellő elfoglaltságot. Ezért te leszel a célpont. Tisztázzátok az erőviszonykat és legyél határozott. Ennyi.

2020. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A bevezetéstől nagyon sok függ! Ha most meghúzzátok magatokat, örökös céltábla lesztek.
2020. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!