Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sáros utca ellen lehet-e...

Sáros utca ellen lehet-e valamit tenni? Az lenne a problémám, hogy amerre lakom esőbe olyan sáros az út, hogy konkrétan csak dagonyázva lehet átjutni.

Figyelt kérdés

Vidéken lakom. Édesanyám tavaly elmondta a polgármesternek, hogy mi a probléma és novemberre le is pett szórva kővel. Őrültünk neki nagyon, de mivel a kocsik arra járnak hát már most olyan, mint régen.

Aszfaltozni gondolom nem fogják mert külterület.

Na de, akkor lenne mãs megoldás?

Én úgy gondolom, hogy az nem állapot, hogy egy budapesti iskolába sáros bakancsba kell járnom.

Mikor még ebbe a faluba jártam iskolába akkor is folyton én voltam elővéve, hogy behordom a sarat.

Valami ötlet?



2015. febr. 25. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Önköltségen járda. Láttam már ilyet.
2015. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az út nem olyan széles, hogy elférjen rajta egy járda.
2015. febr. 25. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Összefogva az utca lakói keressék meg a Polgármester. Ha felajánlják, hogy mondjuk 50 %-kal beszállnak az útépitésbe, akkor nagyobb az esély arra, hogy járható utat készitenek. Nem csak az aszfalt a megoldás, ahol régebben laktam ott pl. betonlapokat raktak le, és ez is elég jó megoldás volt.
2015. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát 4 család használja folyamatosan és hát egyikünknek sincs túl sok pénze.
2015. febr. 25. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Mekkora az az utca? Méterben.
2015. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
300 méter kb
2015. febr. 25. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is sáros az utcánk. Megkérdeztük a polgár mestert, hogy wtf lesz. Azt mondta ha mindenki bele ad 172 000 Ft-ot akkor megcsinálják. Ez egy 800 m es utca. Természetesen ez egy olyan nagy összeg amit senki se tud nélkülözni. Sokat lett rágva a füle meg ugye kötelesek törvényileg a csatornázást és az utakat rendben tartaniuk. Általában évente 1-2 teherautónyi kavicsot hozattak mindig, de ez az évek alatt (kb 20 éve lakunk itt azóta ez megy) mivel lejtős az utca mindig lemosta az eső, olyan kölcségesnek bizonyult, hogy állítólag most 1-2 éven belül leaszfaltozzák. Volt olyan rész ahol akkora részt vájt a víz, hogy személy autóval nem lehetett átmenni rajta.

Szerintem érdemes nyaggatni, hogy ha nem is aszfaltozzák le, pormentesítsék az utat. Az olcsóbb és legalább nem lesz sár.

2015. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én imádok a sárban tapicskolni, nálunk kéne ilyen :D
2017. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!