Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek egy teljesen...

Szerintetek egy teljesen normális fiúnak/férfinak mi a célja azzal, hogy rendszeresen egy fiatal nő háza előtt dekkol kocsival, és azt figyeli, hogy a nő hová megy?

Figyelt kérdés

Továbbá, ha elmegy otthonról, akkor követi.

Most képzeljünk el egy épelméjű embert, aki jóindulatú. Mi a célja ezzel?


2020. aug. 13. 12:50
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
97%

Vajon minek.... 🤔

Én a helyedben vennék egy gázsprét, mert lehet baltás gyilkos... Vagy csak meg akar erőszakolni.


Ne legyél már ennyire pipogya...

2020. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
A másik ami miatt nem szólok neki, hogy ez zavar, azt a 18.válaszoló hozzáállása mutatja. Ilyen mindenkié. Neki szent és sérthetetlen a párja, akkor is, ha nincs mellette 0-24 és nem látja miket csinál. Így hogy szólnék? Én lennék bolondnak nevezve. Inkább nem szólok, csak próbálom megérteni.
2020. aug. 13. 13:31
 23/45 A kérdező kommentje:
De akkor megfogadom az egyéb tanácsokat és lesz nálam valami gázspré, ha gond lenne.
2020. aug. 13. 13:32
 24/45 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, neked mi a problémád? Őszintén szólva a válaszaid miatt elég paranoidnak tűnsz.

Hogy jön ide hogy "szent és sérthetetlen" a párom? Mégis miért kellene látnom 0-24-ben hogy miket csinál? Mi a fene bajod van?

Kamerázd be a házad előtt azt lesz bizonyítékod, ha ez megvan akkor jelentsd fel, nem értem mit kell problémázni meg másokat is gyanúsítgatni.....

2020. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
71%

"Velem ezt egy autószerelő csinálja egyébként, aki a városomba jár kocsikért. Van egy műkörmös barátnője."


Ha ennyi mindent tudsz a pasasról, akkor úgy tűnik, hogy a fordítottja igaz a dolognak, azaz te figyeled meg őt.

Szegény pasas.

2020. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
83%

*

Tehát kinyomoztad, hogy:

- autószerelő,

- a városodba jár,

- kocsikért,

- és van egy műkörmös barátnője is (Akire valószínűleg féltékeny vagy.)

Hiszen tetszik neked, mert különben nem írtad volna azt róla, hogy :

"egy teljesen normális fiúnak/férfi"

2020. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
82%

Eleve nem normális az, ha valaki kiír ide egy ilyen kérdést. Evidens a válasz. Az se normális, ha "normálisnak" titulálsz egy ilyen embert.


Ne haragudj kerdező, ha pár kerdés miatt felkapod az iszapot, hogy pl "biztos vagy benne?", és te egyből azt feszegeted, hogy nem hisznek neked meg bolondnak titulalnak, akkor azt kell feltételeznem, hogy teged nagyon félreneveltek, és most finoman fogalmaztam.


Be se menj a rendőrségre, mert ott kötelező a keresztkérdések feltétele. Ha már ott kapod a táskád és sértődötten kivonulsz, akkor örökre leírod magad... Aztán leshetsz és oldhatod meg magad.


De az is lehet, hogy tényleg te futkosol a pali utan. Vagy te MAGAD VAGY A PALI, csak a reakciókra vagy kíváncsi!

2020. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
50%

Nem azt kellett volna megirni, milyen foglalkozasokat uz o es csaladja, hanem hogy honnan ismered, koszono-, beszeloviszonyban vagytok-e.

Vannak stalkerek valoban, megszallottak. De igy nem derult ki, tenyleg miattad van-e ott. Ha igen, az veszelyes, es Magyarorszagon nem buntetik mas orszagokkal ellentetben, de vigyazni kell.

Viszont az tenyleg van, hogy pl az elso zsakutca, ahol lakom, tipikusan az, ahol csomagkuldok furgonjai ebedidoben dekkolni szoktak, foleg Covid ota. Mert valahol el kell utniuk az idot.

2020. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Persze. Nagyon tetszik és féltékeny vagyok. Azért félek, és teszek fel egy ilyen kérdést. Ismerős ismerőse, nem teljesen idegen. Biztos én megyek utána, azért nem tudom azt se, hogy hol lakik, ellenben ő az én lakcímem ismeri. Miket megkapok.
2020. aug. 13. 15:50
 30/45 A kérdező kommentje:
Merem azt feltételezni előbb minden emberről azt, hogy normális. Ha azt írnám, hogy beteg, akkor abba is belekötne valaki. Igen, paranoiás is vagyok.
2020. aug. 13. 15:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!