Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni ha a...

Mit lehet csinálni ha a tömbház előtt van egy italbolt és folyton itt isznak az emberek? bővebben

Figyelt kérdés
A környékben csak 10 emeletes tömbházak vannak és kb pont az én ablakom alatt van ez az italbolt, és itt isznak folyamatosan az emberek hétköznap délután 2től este 10ig, hétvégén már 11 körül kezdődik az italozás késő estig. És ne is mondjam, hogy 5-6 körül már elég jól állnak és hangolnak. Ez lehet csak engem zavar, mert közvetlen az ablakom alatt vannak, az 1. emeleten lakom. Borzalmas. Az ablakot nem lehet kinyitni mert csak a részeg dumát hallani
2020. aug. 29. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen nem pécsi vagy? Ott is van egy ilyesmi jelleg az egyik garázsban, fölötte közvetlenül meg laknak. Én tuti nem bírnám ki, vagy szólnék, hogy ez nagyon nem oké...
2020. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Megszoksz vagy megszöksz. Amíg randalírozás nincs még szólni se igen tudsz senkinek.
2020. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jegyzőnek birtokháborítást bejelenteni.

Bp-en pl tilos közterületen szeszes italt fogyasztani. Lehet rá közterest, rendőrt hívni.

2020. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok, két kocsma van közel a házhoz. Mindig kimennek a kocsma elé cigarettázni. Tényleges ordítozás ritkán van, de sajnos a normál beszéd is rendesen felhallatszik. A környék lakói már szóltak a kocsmák tulajdonosainak, az lett az eredmény, hogy kitett egy táblát, hogy a vendégek figyeljenek este 9 után a környéken lakók nyugalmára, és nem változott semmi. Én azt csináltam, hogy klímát szereltettem be, van műanyag redőnyöm, szóval nyáron azt használom délután, csukott ablakokkal, nem nagyon hallani semmit. Télen meg eleve csukva vannak az ablakok. Az átmeneti időszak a legrosszabb számomra, mert olyankor már szükségtelen használni a klímát, de jól esik a nyitott ablak. De kibírom.
2020. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legális megoldásként rendőrt hívsz, illegálisként ledobsz közéjük egy koktélt
2020. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szegedi vagyok, de akkor ez egy globális probléma. Nekem is az átmenetei időszak a legrosszabb, tökéletes idő az italozásra. Nincs se túl meleg, se túl hideg, mint nyáron-télen.
2020. aug. 29. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rakj ki virágokat (mű is lehet) az erkélyre vagy az ablakba, és kezdd el bő vízzel locsolni, jusson le a járdára is bőven. 😂
2020. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy torveny kene az ilyen utcan hoborgo allatok ellen. A latvanyuk is gusztustalan, de az undorito, debil, ertelmetlen, artikulatlan, uvoltozesuk aztan vegkepp halalosan idegesito es serto a normalis embereknek.
2020. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!