Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezzel a módszerrel jobban...

Ezzel a módszerrel jobban elkerülhetem a vírust?

Figyelt kérdés
Jól bevásároltam italból, napi 1-1,5 liter pálinka, 3 doboz sör (magas alkohol tartalmú), 3-4 pohár rum egy kis nyomatéknak. Naponta ennyit elfogyasztok mert hallottam hogy az alkohol jól fertőtlenít. Eddig is ittam, de most végre hasznossá is válik mert csak jókat halottam róla.

2020. márc. 23. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Ugyanúgy megtámad téged is, csak még gyengébb lesz a szervezeted a sok alkoholtól.
2020. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak le nem tüdőzöd a pálinkád, akkor az égvilágon semmit nem ér.
2020. márc. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Végül is, van benne ráció. Vettél két hónapra piát, mindennap taj részegre iszod magad, ájultan otthon kibekkeled míg elmúlik a veszély, senkivel sem találkozol. Már csak egy májdonor után kellene nézned, mert arra biztos szükséged lesz, sok sikert!
2020. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon vicces.


Kapcsold be inkább Ica nénit a távoktatásba.

2020. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézzétek már a keresőszavakat, hülyül...
2020. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel igazából a halálozási kockázatod növeled meg igen jelentősen. Mint a COVID, mind az összes többi betegség tekintetében.
2020. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hm. Voltaképpen nem is olyan rossz ötlet. A legújabb kutatások világítottak rá, hogy a bél-agy tengelyt voltaképpen 10 a 14-iken számú neuron alkotja, amik azonnal az agyba közvetítik a bélbaktériumok által generált érzéseket, pl a félelmet. A félelem nagy immungyilkos! A részeg ember pedig sokkal bátrabb, kevésbé ismeri a félelmet, mint a józan, tehát kevésbé fogékony erre az erősen túlmisztifikált vírusra.
2020. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!