Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri-e palackozott ital...

Megéri-e palackozott ital boltot nyitni faluban?

Figyelt kérdés
Nincs,hasonló bolt arrafele. Más boltok alatti áron tervezném az eladást,nem vagyok telhetetlen és azonnali 200%os hasznot kitermelni.

2019. aug. 12. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanba ki tudná megmondani? Ha alacsonyabb árakkal is fenn tudsz maradni és még hasznod is van akkor megéri, de ha csődbe mész miattuk, akkor nem.
2019. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

0 vállalkozási ismerettel nem.

Vizsgáld meg a következőket, de ide is leírhatod, megmondjuk, van-e benne ráció:


- mekkora a település, azaz hány fős?

- bérelnéd a helyiséget vagy saját lenne?

(ha bérled, mennyi a bérleti díj)

- mekkora lenne a rezsije a helyiségnek?

- van-e a közelben nagyobb város? Hány km.?

- honnan szereznéd be az árut?

- van-e boltvezető/kereskedő végzettséged?

- tudod-e, mennyi a minimum adó havonta?

stb - most hirtelen csak ennyi jutott eszembe.

2019. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, nem volt elég konkrét a kérdés. Még nem is jártam utána annyira most kezdtem el filózni. De dolgoztam már ilyenbe csak nem saját volt. 3000es település, 15kmre van az első kisebb város. Vannak a baráti körömben nagykeres emberek.
2019. aug. 12. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:

"15 km-re van az első kisebb város"


Akkor nem. Manapság már nagyon sokan a nagy multiknál vásárolnak be, falun nagyon sok embernek van kocsija, kaja, pia csomagtartóba be - multis árakkal nem fogsz tudni versenybe szállni - főleg ilyen kis településen.

2019. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj piackutatást, nálunk egy barkácsbolt működik már évek óta és a tulaj nagyszerűen megél belőle, pedig 30 km-re van a legközelebbi város.
2019. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nonstop házhozszállítás behűtve, arra lehet kereslet, kicsit rugalmasabbak is lehetnek az árral. Gondolkodnod kellene házipálinka terítésen is.
2019. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy a héten már volt 5 ilyen "ötlet", elképzelés és még csak kedd van?


Másik kérdésnél a bolti termékek közül csak pékárut árulna a többi bolt ára alatt.

Volt csak jégkrém, csak tisztítószer, csak üdítőital, erre most megjelent a csak italt áruló bolt olyan környezetben, ahol van mindent áruló bolt is...


Erős a gyanúm, hogy mindet te kérdezted meg!

Nem lenne egyszerűbb egy olyan kérdést kiírni, hogy egy boltban vajon melyik az az árú, ami a legtöbb hasznot hozza??? Javaslatként írom, ha téged boldoggá tesz tételesen megkérdezni minden árúra vonatkozóan, esetleg ez a hobbid, akkor nem szóltam és elnézést kérek!

2019. aug. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dohányboltot, vagy vegyesboltot érdemes nyitni, s ott árulhatsz palackozott italokat is.
2019. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!