Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy koronavírusos honnan...

Egy koronavírusos honnan szerez ennivalót?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel nincsenek barátai,szomszédaival nincs jóban. Hm? Mit eszik 2 hétig karanténban?

2020. szept. 18. 19:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet például boltból, étteremből házhozszállítással rendelni. Nyilván nem mindenhol, de ha máshogy nem tudja megoldani, lehet az önkormányzat segítségét kérni, ők törvényileg kötelezettek a hatósági házi karanténba zárt emberekről gondoskodni.


De a legegyszerűbb talán az lenne, ha a 21. században nem kényelmesedne el annyira az ember, hogy szinte semmi élelmiszerkészlete sincs. Nekem tartós élelmiszerből korábban is mindig több hétre, hónapra elegendő volt itthon, persze nem mindenből, biztos sokszor volt olyan, hogy valami hiányzott. De éhen sose haltam volna, ha váratlanul pár hétre, akár egy hónapra bezártak volna. Max kényelmetlenség lett volna, hogy nem mindig azt eszem, amit szeretnék, kicsit szűkösebb lett volna a választék. De ez az egész maszk mizéria miatt megutáltam boltba járni, egy jó ideje tudatosan mindenből (zöldség, gyümölcs, péksütemények is) készletezek legalább 2-3 hétre, és 2 hetente egyszer tartok nagy bevásárlást. Szóval ha most bármikor 2 hétre bezárnának, semmilyen élelmiszerből nem lenne hiányom.

2020. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!