Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak olyan fiatalok itt,...

Vannak olyan fiatalok itt, akik egyedül élnek egy viszonylag nagy kertes házban?

Figyelt kérdés

Hogy bírjátok? Én 3 műszakban dolgozok hétvégi túlórákkal, hulla fáradt vagyok. Itthon is mindig van mit csinálni, kint is bent is, egyszerűen választanom kell, hogy vagy magamra fordítom az időt pl pihenésre (na ilyen nem igazán van, most megint úgy érzem, kezdek elérni egy pontot amikor összeomlok)/edzésre vagy csinálom itthon a teendőket. Úgy érzem semmi értelme az egésznek, mert gyűlölök itt lakni, exem is megmondta csak egy helyben toporgok és tényleg van benne valami. Ezt a házat úgy mond rám hagyták, házi kedvencekkel együtt. Kb. minden felelősség a nyakamba zuhant, amikor volt lehetőségem lelépni, nem bírtam a kötöttségektől és ez azóta is bánt.


Most ezt nem panaszkodásnak próbálom beállítani, csak valami tippeket szeretnék kapni, azoktól akik hasonló helyzetben vannak, hogyan nem bolondulnak bele ebbe a kbaszott mókuskerékbe.


2020. szept. 22. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. A panel télen jobb, mert akkor úgyis korán sötétedik, kint hideg van, és nem zavar ha egész nap bent vagyok a melegben. Jó időben viszont borzalmas. Persze ha vannak a akörnyéken erdők, vagy normálisabb helyek ahova ki lehet járni akkor oké.


Én egy szőlőhegyen lakok most, de én sem szoktam kertészkedni. Annyiból jobb az én helyzetem, h az egész kert tele van fákkal, és annyira árnyékos minden, hogy nem igazán nő gaz. Meg van 2 kutya, akik végigrohangálják mindig a kertet, és az is ritkítja az aljnövényzetet.


Az meg h szétrohad minden az nem érdekel, inkább arra figyelek, h én minél később rohadjak szét. Otthonról dolgozok, lenne időm kertészkedni, de ha éppen nem csinálok semmit, akkor inkább kifekszek az udvarra a kutyákkal, vagy zongorázok, olvasok. Mindig van jobb dolgom. Pedig egyébként szeretek kertészkedni, volt már h csináltam, de más dolgok jobban érdekelnek. És hát ugye 8-10 órát alszok, a maradék idő meg olyan gyorsan elmegy.

2020. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem munkát kéne váltanod, ha tudsz, nézelődj, tanulj!
2020. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerinted vad idegené a ház??
2020. szept. 25. 17:02
 14/15 anonim ***** válasza:
Gondolom nem de akkor sem a tiéd, úgy csinálsz mintha oda lennél kötve. Pedig örülhetsz hogy engedik hogy ott laksz.
2020. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs semmiről.
2020. szept. 25. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!