Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol könyvet vegyek,...

Milyen angol könyvet vegyek, amiből könnyen és viszonylag gyorsan tanulhatok egyedül? Ajánlanátok valami jót?

Figyelt kérdés
Sajnos angoltanárra nincs pénzem, ezért olyan könyvre lenne szükségem, amiből egyedül is jól fel tudok készülni. Jelenleg B1-es szinten vagyok az egyik helyi nyelvsuli online tesztje alapján. Egyelőre a biztos középszint a célom, a helyesírás ugyanolyan fontos, mint a szóbeli kommunikáció. Később nyelvvizsgát is szeretnék tenni középszinten, de nem az elsődleges célom. A barátnőmtől kaptam egy könyvet, ami kifejezetten a középfokú nyelvvizsgára készít fel, de úgy érzem, hogy nagyon összecsapott benne a nyelvtani rész, nem hoz példákat, nincs szószedet. Kérlek, ajánljatok valami fain nyelvkönyvet! Köszönöm

2013. jún. 13. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az Angol nyelvtan 222 pontban van meg, és szerintem jól elmagyaráz mindent.
2013. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pons vagy assimil szerintem jó kezdésnek. le is lehet töltelteni. :)
2013. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, remélem azért kapok még. :)
2013. jún. 15. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!