Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak, ha a kolis...

Mit csináljak, ha a kolis szobatársam rendszeresen ezt csinálja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egyik szobatársam gyakran az én ágyamon szokott maszturbálni, mivel az én ágyamon nem látják meg rögtön, ha bejönnek a nevelők. Eleinte csak egyszer-egyszer fordult elő, de most már egyre jobban zavar. Főleg azért, mert aggódom, hogy mit gondolnak rólam emiatt a másik 3 szobatársaim.

2020. okt. 4. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
honnan tudod, hogy ott csinálja? akkor te is bent vagy a szobában?
2020. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Azt hiszik hogy te maszturbálsz ott?

Amúgy szerintem ha tudják hogy ő miért ott maszturbál, akkor talán kedvesnek is gondolnak hogy megengeded neki.

Viszont ha más miatt is zavar, akkor a maszturbálós szobatársadnak mondd meg hogy máshol csinálja.

2020. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted mit gondolnának?
2020. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3. Nem tudom, ez benne a szar. Örök problémám, hogy nem tudom leküzdeni azt a szorongásom, hogy mások mit gondolnak rólam.
2020. okt. 4. 18:08
 5/7 anonim válasza:
100%
Szólnék a nevelőtanárnak hogy adjon egy új ágyat.
2020. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Anno az én kolis szobatársam behozta a csaját és mellettem döngette szeptembertől januárig minden egyes este. Nappal még ki is küldött minket, hogy éppen döngetne, takarodjunk ki. Hiába szóltunk neki, hogy zavar minket, nem érdekelte. Koli vezetőség nem foglalkozott vele. Ezzel nem szeretnek foglalkozni és nem is tudsz vele mit csinálni. Kiköltöztem onnan.
2020. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Cseréljetek ágyat. Véglegesen. :-)
2020. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!