Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy egyeseknek...

Miért van az, hogy egyeseknek olyan természetesen megy a társkeresés, vagy könnyen tudnak kezdeményezni beszélgetést ismeretlen lánnyal? (Többi lent)

Figyelt kérdés
27 éves férfiként még mindig gátlásos vagyok, ha találkozom egy buliban egy lánnyal. Most nem egy alja Morrisonsra vagy Instantra kell gondolni. Hiába tudok táncolni, tegnap voltam egy latin helyen, de nem igazán tudtam beszélgetést kezdeményezni. Mindig azt érzem, hogy gombóc nő a torkomban, akár még elkezdek izzadni is, és csak akkor tudok beszélni, ha megiszok előtte pár sört. Sajnos eddig nagyon nem is volt kapcsolatom, csak egy rövidebb 5 hónapig. Szeretnék ezen változtatni, mert az ismerőseim nagy része már házasodik, vagy kapcsolatban él, én meg azt se tudom hova induljak el. Tudnátok ebben segíteni?

2020. szept. 25. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne már! Tudod, hogy imádják a nők azokat a pasikat, akik tudnak táncolni? 50% előnnyel indulsz, azért ezt ki kéne használni. Legyél csak szimplán természetes. Beszélgess általános dolgokról. (nem az időjárásra gondolok)

Pl. Mivel foglalkozol?

Szereted a munkádat?

Mik a hosszútávú terveid,el tudod képzelni, hogy ezzel foglalkozol, évtizedekig? (nyilván ez nem jó, ha ügyvéd a csaj)

Érdeklődj az érdeklődési köréről. Ha ez némileg egyezik a tiéddel, pl. Mozi, múzeum, koncert, sport, koncert-zene, túrázás-kirándulás, gasztronómia, stb. És úgy érzed szimpi vagy a lánynak, mond, hogy csinálhatnánk közös programokat. Legyél vele kedves, figyelmes. Lesd a gondolatait, vágyait. Vegyél részt az életében aktívan, de figyelj arra is, hogy ne legyen fojtó a jelenléted.

Álmodozz vele...nevessetek sokat, aztán hamar kiderül közösek e az álmaitok. (?)

Légy szerelmes, az mindent visz!

Sok sikert!

48/Ffi

2020. szept. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!