Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szolgáltató követel amit...

A szolgáltató követel amit véleményem szerint nem szolgált meg te mit tennél?

Figyelt kérdés

Az én történetem:

2019 márciusában a DRV kérésemre egy kerti merő órát szerelt be. Amit meg is kellett kérvényezni 5000 Forint

A mérnöki munkát a DRV által megbízott mernők tervezte egy golyoscsap egy T elosztó, mérőóra és annak csatlakozói a munkát a DRV vitelezte ki ők is blombàltak az egész 80000 Forint -ba került mérőórával

1919 decemberétől február élééig külföldön tartózkodtam, mielőtt el mentem volna az őszes WC tartály csapjait elzártam mert mar egy szer túl folyt,

Februárba vissza jöttem és mikor ki akartam nyitni a csapokat az egyik WC be állt a víz nos

az elzáró szelep szara nem tömített és az ott csöpögött, ekkor néztem utànna, hogyhogy tudom elzárni a fő vezetéket kinyitom az akna tetelyèt és ott hömpölygőt a kristàly tiszta jó klóros átlátszó víz.

Jelentettem a DRV -nak aik elöször azt mondtak, hogy semmi közük hozza aztán hosszabb huza vona után meg is ki jöttek.

A mérőórában van egy csatlakozó 1 zoll rol ¾ re ez plomba alatt áll ezen olyan vastagon volt a kender „tömítő” hogy annak el kellett repedni, csatlakozó kb. 1mm szeles a belső és külső menet között.

Na ezt szó és hang nélkül ki is cserélték számla az nincs se az anyagozol se a munkáról az egész kerül most meg semmibe, csak egy jegyzőkönyvet írtak, hogy cső törés miatt kérem a szennyvíznek àràt elereszteni.

Nem sokkal kesöben jött a szalma 450 m³ vizröl ami elfolyt a szenyviz le vonva --micsoda gyönyör--.

Meg írtam nekik, hogy az ö hibájuk ért én a félésőseget nem vàlalom ha nem tudnak szakszerűen dolgozni. Többször mar figyelmeztettek elég keményen ki jött egy munkatárs és megkérdezte miért nem fizetek. El mondtam neki erre ö hogy jelentsem be a biztositomnak, azt is el mondtam hogy nem jelentem mert az én biztosimom nem az önök bajadért felelős. Mar többször gondoltam, hogy béke szerető ember vagyok ki fizetem, Tegnap lenyírtam a füvet a gyep imitt amott úgy be van roggyanva, hogy a gépet át kellet rajta emeli a térkő a raklapon sokkal szebben fekszik.

Nos kérdezem én 450 m³ viz nem folyik el nyom nelkül es az is a föld alat most tszem azt megcsuszik a haz meg a szomszede is azert ki a felelös

a válaszokat előre is köszönöm Viktor



2020. okt. 25. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az az érzésem, hogy ezt per nélkül nem fogod megúszni!

Mindent fotózni kellett volna, az elejétől...

2020. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
minden dokumentálva van a törött darabokat is megöriztem az eddig elhasznált vízre a csekek min fizetve
2020. okt. 26. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!