Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez gáz, hogy én ezt élvezem?😂😂

Ez gáz, hogy én ezt élvezem?😂😂

Figyelt kérdés
Nagy házban lakunk, az en szobámban 3 nagy ablak is van, míg a többiben csak 1. Így a szobámban nyáron jó idő van, viszont ősszel-télen pokoli hideg. Ha nincs fűtés, majd szétfagyok. Most gázzal fűtünk, és ezt a szobámban lehet állítani. Ha kicsit felveszem, akkor itt tökéletesen kellemes idő van most, de az emelti szobákban állítólag nagyon meleg.eddig állandóan a fentieknek kedveztünk, pedig en cserébe nagyon fáztam lent, mpst viszont hogx az én szobámban van az irányítás, 100%, hogy nem fogom lentebb csavarni a gázt :D ezt az irányítást kicsit élvezem xdxd ez beteges?

2020. okt. 30. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen, meg kell tanulnod kompromisszumot kötni.
2020. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem 2 pillanat lekapni a tekeröt hogy ne allitgathasd


Nem lesz hosszu életü a dolog..

2020. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Gyerekes vagy. Ez nagyon poti.
2020. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a fűtőtesteket egyedileg szabályozhatóvá kéne tenni. Nálunk is gáz van, de a radiátorokat egyénként lehet szabályozni. Szóval míg én az egyik szobában 5ös fokozaton csinálok mondjuk 26 fokot, addig a másik szobában akár le is lehet zárni, vagy kisebb fokozatra venni.
2020. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Inkabb azt jelzi, nem nagyon van oromod az eletben. De attol meg pondrosag.
2020. okt. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze már😂 amikor meg 2x egymás után is 40 fokos lázam volt, mert miattuk le volt tekerve a gáz az bezzeg nem érdekelte őket, csak ők ne süljönek kompromisszum, én dideregtem, ők jól érezték magukat, most hadd legyen nekem is jó😄 ők meg vetkőzzenek akkor le fent ha melegük van xd én is felöltöztem mikor fáztam miattuk
2020. okt. 31. 06:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes ember ezt úgy oldja meg, hogy utánanéz, mit lehetne tenni, hogy egyedi módon állitható legyen a hő minden szobában. Esetleg szoba csere.

Vagy aki fázik, az állitson be pluszba hösugárzot is.

2020. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A fent lakó illető el se tudná viselni, ha velem kéne szobát cserélnie😂
2020. okt. 31. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!