Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha egyáltalán...

Mit csináljak, ha egyáltalán nem vagyok boldog és nem élvezem az életem?

Figyelt kérdés
Semmivel sem vagyok kibékülve jelenleg és semmi sem az igazi. Sem a családom, sem a barátaim, sem az egyetem, sem a külsőm, sem a belsőm, sem semmi és nincsen párkapcsolatom sem. Tényleg nem szeretek kb. semmit sem a jelenlegi életemben. Ez egyszerűen nem az az élet, amire én vágyom. Viszont nem tudom, hogy mitől érezhetném magam jobban vagy hogyan tudnék változtatni. 21/L
2020. máj. 23. 22:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
76%

Elég gyors és lehet semennyire sem segítőkész válasz lesz, de szerintem pszichológus.

Ezek olyan dolgok, amik nem múlnak el secperc alatt és igenis jó mélyen belemenni ezekbe, hogy sose jöjjön vissza.

(Remelem nem vagy a “beteg emberek járnak pszichológushoz” csapat tagja, mert akkor igazából hagyd figyelmen kívül a válaszom)

2020. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

"Mit csináljak, ha egyáltalán nem vagyok boldog és nem élvezem az életem?" Hát akkor csinálj mást. Legegyszerűbb kezdet: csináld a dolgaid máshogyan.


"Semmivel sem vagyok kibékülve jelenleg és semmi sem az igazi." Hát, akkor három út áll előtted:

A. változtass magadon, hogy az életed is megváltozhasson.

B. szenvedsz tovább,

C. hozzászoksz a jelenlegi helyzethez.

Melyiket választod? Válaszod indokold.


"Tényleg nem szeretek kb. semmit sem a jelenlegi életemben." Mikortól fogod vállalni a felelősséget azért, hogy ide jutottál? Azt a napot ünnepeld új születésnapodként.


"Ez egyszerűen nem az az élet, amire én vágyom." Hogyan dolgozol azon, hogy a vágyott életed megvalósuljon? Vágyni ugyanis nem elég. Válaszod fejtsd ki 8-10 mondatban!


"Viszont nem tudom, hogy mitől érezhetném magam jobban vagy hogyan tudnék változtatni." Egyél egy lekváros kenyeret.

2020. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
91%
Próbálj ki új dolgokat, találj egy hobbit(szerintem)
2020. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Apukam mindig azt mondta:


"kisfiam, az elet nem a te szorakoztatasodra van kitalalva" ... jelentsen barmit is :)

2020. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Olvass

12 szabály az élethez

2020. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
78%

Szerintem külső ügyileg elég sokat tud dobni bárkin a sport, ami ugye lényegesen jó alakot kreál, persze a leggyorsabb a kondi, de ha azt nem szereted, akkor futás, úszás bármi amit élveznél:)

Belsőt illetően vannak az embernek alaptulajdonságai amin nem tud vagy csak nagyon nehezen változtatni, de lehetséges. Kreáld magad ismeretlen és új szituációkba.

Sokat kellene gondolkodni hogy mit szeretnél igazán, és akkor egyik megoldásból jönne a másik. Esetleg vonulj el pár napra, ha van rá lehetőséged és tűnödj el mindenen részletesen, az egyetemen, jővőbeli munkán, szakmán.

2020. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
"boldogok a lelki szegények, a szomorkodók, a szelídek, akik éhezik és szomjazzák az igazságot, az irgalmasok, a tisztaszívűek, a békességesek, valamint akik üldözést szenvednek az igazságért" - Jezus
2020. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Szintén zenész.


Ha látsz jövőt abban amit tanulsz akkor koncentrálj arra, hogy az egyetem menjen. (ha nem akkor is végezd el én így hagytam ott és utólag bánom)

Próbálj valami hobbit összeszedni, ami leköt. Sport eleve jó ötlet, mert az a külsődön is segít illetve lehet új emberekkel ismerkedni.

Belőlem ezt, hogy semmi se jó az életemben többnyire adott helyzetek váltják ki, amikor valami olyant kell csinálnom/eltűrnöm ami kifejezetten zavar.

2020. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Váltás más területre, bár most ez nehéz.
2020. máj. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%

Azert vagytok boldogtalanok ... pontosan azert ... amiert a 7-es valaszolot lehuztatok (pedig ezek Jezus szavai, csak meg most sem jutott el hozzatok).


:)

2020. máj. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!