Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Győr mennyire élhető város?...

Győr mennyire élhető város? Melyek a jobb és rosszabb környékek?

Figyelt kérdés
Milyen a közbiztonság? Mit szerettek és mit kevésbé a városban?

2020. nov. 8. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó a közbiztonság.

Kifejezetten rossz környék a Bán Aladár utca, Köztelek utca és környéke. Ezeken kívül,Újváros, Sziget városrészben vannak kifejezetten jó helyek is, viszont azért meg kell nézni a szomszédokat...

Általánosságban jó hely Nádorváros, Révfalu, Szabadhegy, de én laktam pl. Szigetben is, a Köztelek utcától nem messze és nem volt semmi probléma, szóval inkább egy-egy konkrét utca, vagy csak háztömb az, ahova nem érdemes költözni.

2020. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Jó környékek: Nádorváros, Belváros, Révfalu, Szabadhegy, Marcalváros II, Ménfőcsanak, Gyirmót, sok környező kistelepülés (Győrújbarát, Nyúl stb.)


Adyváros változó, az adyvárosi tó és a kórház környéke szerintem oké, a Kodály utca nekem már kevésbé tetszik


Kevésbé jó: Marcalváros I, Gyárváros


Kerülendő: Bán Aladár utca, Kossuth utca, Sziget és Újváros egy része


A közbiztonság alapvetően jó, esetleg a vidéki pályaudvarnál és a vasúti aluljárónál célszerű az óvatosság főként az esti órákban, de nem gyakoriak az atrocitások.

2020. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!