Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi visz rá valakit arra, hogy...

Mi visz rá valakit arra, hogy 500 métert gyaloglás helyett autóval tegyen meg?

Figyelt kérdés
Adott egy 500 lelkes település, a két legtávolabbi pont között is van kb 1,5 km. Néhányan folyamatosan mindenhova (bolt, kocsma, 1 utcával arrébb lakó ismerős) autóval mennek, akár naponta többször. Miért nem tud valaki gyalogolni 500 métert oda-vissza? Ennyire azért csak nem lehet lusta..

2020. nov. 11. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

Mert nincs kedve, fáj valamije, fázik, lusta, vagy mert megteheti.

Szerintem mindenkinek saját döntése, hogy mivel közlekedik.

2020. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Sznobok.
2020. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Idióták.
2020. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Shai-Hulud ***** válasza:
82%
Emgem például a COPD-m vesz rá. Sajnos mivel terheléskor alig kapok levegőt, nekem az oda-vissza 1km-es táv szinte leküzdhetetlen lenne kocsi nélkül.
2020. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
#4: Gyógytornát legalább nyomatod?
2020. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
25%

Nem azért vették az autót, hogy a kertben álljon. Csak tipp.

Esetleg úgy vették hitelre vagy kedvezménnyel az autót, hogy kötelezően meg kell legyen valamennyi kilóméter, mert így támogatja csak az adott ország üzemanyagellátó cége az autóipart, aminek üzemanyagbarát vezetése van, mert az üzemanyagérdek beüzemelte őket olyan pozícióba, hogy maguk sem hitték, hogy minden megtörténik, amit csak kérnek az Atyaúristentől. Aztán látjuk mi lesz belőle, igaz ki tudja mikor érünk el a kritikus tömegig.

2020. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Ezt én se értem, mi is kicsi faluban élünk és ugyanezt művelik... :/

Páromnak vannak mozgásszervi problémái, mégis tud 500 métert gyalogolni, furák az ilyen emberek nekem. Tök nyugis falu lenne, de generálják az autóforgalmat ezzel...

2020. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondjuk ha nehezebb dolgot kell cipelni, akkor elfogadható a dolog. Vagy betegség esetén, illetve ha úgymond útba esik akkor, ha másik faluba kocsikázik át, vagy csak siet valahova.
2020. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Morzsi007 ***** válasza:
21%
Valaki nincs ideje sétálgatni. Ennyi. Aki nem siet, az gyalog megy.
2020. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Alapvetően nagyon lusták az emberek. De ezen kívül millió ok lehet, amit fel is soroltak a többiek.
2020. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!