Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás helyett valami más?

Futás helyett valami más?

Figyelt kérdés
Szeretném, hogy a lábaim izmosabbak és formásabbak legyenek, de kisvárosi vagyok és eddig akárhányszor elmentem futni, mindig megbámultak az emberek (rosszabb esetben szóltak valamit). Mivel tudnám helyettesíteni? Van fél kilós bokasúlyom, esetleg ha azzal gyalogolok? Itthon mindenképp csinálok gyakorlatokat, de gondolom önmagában ez nem elég, főleg, hogy egyik sem hosszabb fél óránál. Még tanuló vagyok, ezért nincs is annyi időm, az iskola sokat elvesz.(lány)

2015. márc. 8. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom honnan jött neked hogy a futástól formás lesz.

guggolnod kell,kitörést végezni és vádliemelést ha formás lábakat akarsz.

ha otthon akarsz edzeni akkor a fegyencedzésben van guggolás és vádli fejezet.

és ugrókötelezni is elkezdhetsz mellette.

2015. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én az Insanity nevezetű edzést nagyon szeretem, nem kell hozzá semmi ezért otthon is simán lehet csinálni és mindent megmozgat. :)
2015. márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. márc. 14. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a guggolást tudom javasolni. A futással is el lehet érni fejlődést, de attól inkább vékonyodni szokott, ha elég kitartó vagy, értsd lemegy róla a zsír. Gondolom neked nem ez a célod.
2015. ápr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát vékonyodni is, a lényeg, hogy ne legyen ilyen alaktalan. Köszönöm a választ! :)
2015. jún. 18. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!