Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kimehetek este csillagászkodni...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Kimehetek este csillagászkodni a tetőre?

Figyelt kérdés

Panelban lakok, aminek a tetejéről egész jól kikerülhető a fényszennyezés, ezért oda szoktam kiülni csillagászkodni. A kifelé vezető utammal NEM lépnék utcára, csak folyosó -> lépcsőház -> tető. Párszor már láttam csillagászkodás közben drónt, és nem tudom, hogy a rendőrség szórakozik vele, vagy magánember.


Egy szó, mint száz: megtehetem, hogy kimegyek éjszaka a tetőre?


2020. nov. 11. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
ha nem tiltja a hazirend akkor igen. de egyebkent a kijarasi korlatozast se ugy kell erteni hogy kimesz 2 percre kivinni a szemetet es mar el is vitt a rendor, nincs annyi zsaru+katona hogy ezt be lehetne tartatni
2020. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Elméletileg kimehetsz.
2020. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Házirend fogja megmondani.


Egyébként a tetőre kimenetel tilos volt eddig bármelyik panelban ahol voltam.

2020. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Mivel nem lépsz utcára, nem szeged meg a szabályokat.
2020. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
A háztető nem közterület. A kijárási tilalom nem azt jelenti, hogy hermetikusan 4 fal között kell lenni, hanem hogy közterületen nem tartózkodhatsz. Ha a házadnak van udvara, lehetsz még ott is.
2020. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Senki még csak észre sem venni a panel tetején álldogálva, azt csinálsz amit akarsz. Nagyon beakarták már megint fosatni az embereket, hát sikerült is a legtöbb hülyét...

Nyugodtan menj ki csillagot nézni, én a kertbe szoktam kiülni, beb*szna ha ott is megbüntetne valaki, a saját udvaromban. A tető kb. ugyanaz panel esetén. Ha van terasz, oda is kimehetsz.

2020. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nyudodtan menj fel a tetőre nézelődni, a biztonság kedvéért sötét ruhában arcodat cipőkrémmel bekenve tartózkodj ott, ha drónok kiszúrnak, ne tudjanak később azonosítani.
2020. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
vigyél magaddal kutyát, biztos, ami biztos..
2020. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Társasházi közös magánterületeken (egyelőre) véleményezési joga sincs a közületeknek. Bár minden bizonnyal ki lehetne olyan diktatúrát is építeni, ahol a fogkefédről is rendelkeznek.
2020. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Már hogyne mehetnél, - csak vigyázz: félre ne lépj!
2020. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!