Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bejár valaki az udvarra...

Bejár valaki az udvarra minden este szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már kb 5 vagy 6 napja a kutyám ugat éjszakánként, de eddig nem tudtam, hogy mit. Azt hittem, hogy egy macska vagy róka szokott bejárni turkálni a szemétben,de kb 20 perccel ezelőtt időben lementem és láttam, hogy kifelé néz az ablakon a kutyám. Ekkor még nem tudtam, hogy tényleg valaki bent volt a kertben,de kimentem dohányozni és mikor befelé jöttem akkor vettem észre, hogy eltűnt a kutyatáp.

(szerencsémre lusta voltam elmenni ma venni és csak pár pohár volt már az alján)



Ilyenkor érdemes lenne rendőrt hívni, vagy inkább holnap próbáljuk megnézni, hogy ki lehet az?



2020. máj. 10. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha önbíráskodsz, téged csuknak le, a törvény a tolvajt védi, szereltess fel mozgásérzékelő reflektorokat az udvar minden részére, sehol se legyen sötét zug. Le fog szokni rólatok, ha fényárba kerül minden alkalommal.
2020. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet, veszek is ma lámpákat kintre! :)



Nem szeretnék önbíráskodni. Szeretném megkérdezni tőle, hogy segítségre szorul-e és ha igen akkor megpróbálni neki segíteni, ha engedi.

2020. máj. 10. 00:33
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem zárjátok a kerti kaput, vagy ennyire alacsony a kerítés?
2020. máj. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Zacskóstól tünt el a táp? Akkor 2 lábú a tolvaj.De ha a zacskó megvan akkor lehetett egy süni vagy nyest , patkány is.
2020. máj. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Zacskóval együtt tűnt el :(

A kapu mindig zárva(mindig megnézem 2x is)és a kerítés sem alacsony. Van egy rés amit már egy ideje említettünk a tulajnak,de még nem sikerült megcsináltatni,mi 1 hónap múlva költözünk úgyhogy anya nem is akar rá költeni meg most nincs is nagyon miből sajnos. A tulaj meg nem az a fajta akivel meg lehet beszélni az anyagiakat. :(

2020. máj. 10. 01:11
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez egy humanoid lehet ami bejár hozzátok. Az egy két lábon járó, emberhez hasonlító lény. Föld alatt él és nagyon ritkán lehet őket látni. Szinte annyira ritka, hogy egy-egy hiteles felvétel róluk akár milliókat is hozhat a konyhára. Általában éjszaka bújik elő. Valószínűleg az élőhelye ott van a telketek alatt.
2020. máj. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Szabadjára engeded kutyát.

Ásol pár kisebb mély gödröt, kimegy a bokája.


S mivel ez egy olyan "sérülés" feltűnő ha sánta valaki a környéken.


Nálunk a doki adta le a forródrótot ki a tettes.


Majd a kicsi kamerámat bicóról leszedtem és kiraktam abba az irányba a kerítésünket figyeltetve, amerre lakik .

Teli találat volt.


De ismimék pl rendőrt hivattak ki.

2020. máj. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Ass mely godroket...
2020. máj. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Van wifis kamera érdemes lenne azt is a kapuhoz kitenni és persze mozgás érzékelő.
2020. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy megkérded, segíthetsz-e neki, nem szerencsés. Olvastam vkiről, aki közös udvarban élt egy céggel, mindig nyitva volt amiatt a kapu a kuncsaftok miatt, és egy c.kisgyerek áhítozva nézte a cseresznyefát, megengedte neki, hogy szedjen róla. Aznap este már egy csomó gyerek tépte a fát, mikor kérdezte, mi ez, azt mondták, hát megengedte. Elment a híre az engedékenységének, és a kertből a zöldségeit is ugyanúgy elvitték, azzal, hogy "de hát itt szabad szedni!" Szóval csak csínján a segítséggel, a kisujjadat nyújtod, és majd a karodat akarják.
2020. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!