Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Furcsa, de kedves szomszédtól...

Furcsa, de kedves szomszédtól elzárkózzunk vagy ne?

Figyelt kérdés

Fiatal lány, olyan 25 körül lehet, 5 hónapja költözött ide velünk szembe. Kedves, nem zörög, mindig előre köszön, viszont fura. Köszönésen kívül csak akkor beszél, ha valaki más kezdeményez, egyébként nem érdeklődik. Senki nem tud róla semmit. Kislányommal beszaladtunk hozzá múltkor, mert szeretett volna macskát simogatni és hát elég fura a lakása. Nem tudom, hogy igaziak-e vagy orvosnak tanul, de voltak bent koponyák. Megijedtem, mondtam hogy sietünk valahova és elmentünk. Féltem a kislányomat, lehet túlreagálom. Figyelem is egy ideje és olyan furcsa, nem tudom megmondani. Kedves, átlagos, de valami fura van benne. Biztos én képzelem be, elég konzervatív és ijedős vagyok. Kislányom szeretne menni hozzá macskát simogatni, de nem tudom, hogy engedjem-e. Nem tudom megmondani, hogy mi a furcsa a lányban. Ha a szemembe néz, akkor olyan rossz érzés jön rám.


Szerintetek átengedjem a kislányomat? Nem szeretnék ennyire ítélkezni senki felett, tudom hogy rossz dolog, de nagyon féltem a gyerekemet.



2020. nov. 12. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kérdésed alapján te is igencsak furcsa vagy
2020. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy beszaladtatok hozzá?
2020. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Háziorvosomnak a fia orvosira jár, egyszer a buszon összefutottunk és egy nagy tasakot szorongatott. Megkérdeztem mi az.

Egy komplett emberi koponyát vitt, az apja adta neki kölcsön gyakorolni az anatómiavizsgára. :)

Szóval ne parázz szerintem, lehet tényleg orvosira jár. Nekik normális hogy ilyeneket tartanak otthon, így a leghatékonyabb megtanulni a csontokat ha látja is maga előtt és tapintani tudja.

2020. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Én is erősen introvertált vagyok, és rám is mondják egy csomószor, hogy furcsa vagyok az öltözködésem, meg a zenei ízlésem miatt. És egyébként nekem nincsnek koponyáim a sajátomon kívül, de dekorációnak szívesen beszereznék egy párat. És képzeld, nem öltem soha embert. :) Biztos vagyok benne, hogy nem pszichopata szervkereskedő a csaj, ha nem zavarja, akkor nyugodtan engedd a gyereket.

Ja meg az, hogy senki nem tud róla semmit, az semmit nem jelent, én pl. közösségi médiára sem posztolok, még kép sincs rólam, és csak annyit tudnak rólam az emberek, amennyit anyám elpletykál.

2020. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek átengedjem a kislányomat?"


Amúgy felajánlotta, hogy átmehet a gyerek?

2020. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A játszótérre indultunk a szomszéd meg épp akkor ért haza és mikor kinyitotta az ajtót kislányom meglátta a cicát és megkérdezte, hogy megsimogathatja-e. Azt mondta persze, de nem jön ki a macska, menjen csak be nyugodtan. Egy pár métert ment be, addig a szomszéd is bement, kávéval akart megkínálni, de megláttam a dekorációt és inkább elmentünk onnan. Mondta, hogy semmi gond, ha megint macskát akar simogatni a kicsi, akkor szóljunk nyugodtan.
2020. nov. 12. 22:33
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján inkább te tűnsz furanak.
2020. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A lakásba belépve nem folyosó van, hanem egy nagyobb tér, ott van az asztal, szekrény, fogas stb. A szekrényre voltak kitéve, közvetlen az ajtóval szemben.
2020. nov. 12. 22:36
 9/22 A kérdező kommentje:

Lehet hogy így van, de én félek az ilyen dolgoktól. Számomra ez nem normális, én biztosan nem vinnék koponyát a lakásom közelébe.


3as: de minek neki 4 egyforma?

2020. nov. 12. 22:38
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Most emiatt nem fura egyáltalán. Kérdezz rá legközelebb viccesen hogy orvostanhallgato vagy, vagy ezek itt az ellenségeid?
2020. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!