Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerinted szépek vagy ijesztőe...

Szerinted szépek vagy ijesztőek a kiürült települések?

Figyelt kérdés
Amint megjelent a kijárási tilalom egyre másra jelennek meg képgalériák meg videók az üres éjszakai településekről, hogy azok milyen szépek. Hát nem tudom, szerintem ijesztőek ezek a szellemvárosok. Te mit gondolsz róla?

#éjszaka #üres település
2020. nov. 13. 15:12
A kérdező szavazást indított:
Szépek
Ijesztőek
48 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyik szót se érzem helyénvalónak. Szokatlan, érdekes látvány. Ijesztőnek nem ijesztő, mert tudom, hogy nem az ebola vitte el a benne lakókat, csak odahaza tévéznek. :D
2020. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem az üres, kihalt városokat és a teljesen elhagyatott településeknek, romoknak is megvan a varázsa. Szeretek ilyenekben mászkálni, elmélkedni arról, hogy milyen volt régebben, fotózni stb.
2020. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyugalom jut az eszmbe róla. Ami tetszik.
2020. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nyugalom,és szeretném hinni,hogy ezekben az órákban nem terjesztik az emberek a vírust.
2020. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Számomra ijesztő, kijárási tilalom a háborút juttatja eszembe.
2020. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem az éjszakai városokat azzal a kevés fénnyel, és így még szebbek.
2020. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon hangulatosak. Minden hely szebb, ha nincs benne ember :D
2020. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szépek, különlegesek, elgondolkodtatóak.
2020. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Félelmetes és természetellenes. Főleg azért, mert a TEK-es katonák fegyverekkel járják pl. Pest utcáit és ezzel szimbolizálják, hogy övék a hatalom, és így az embereket megfélemlítik.


Érdemes az alábbi videót végig hallgatni: https://www.youtube.com/watch?v=gU2cZojSQpI&feature=youtu.be..

2020. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!