Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédunkban állandóan...

A szomszédunkban állandóan üvöltenek, már éjszaka és hajnalban is. Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
Egy olyan idősebb házaspár él mellettünk, akik évekkel ezelőtt elváltak de egy lakásban élnek. 4 éve költöztünk ide, már akkor heti szinten volt vita, de most már üvöltenek, szó szerint és nem csak minden nap, hanem pl. hajnali 4-kos vagy épp éjjeli 2-kor is. Egyébként mindkettejükkel viszonylag jó a szomszédi viszony, úgy sejtjük hogy nem bántalmazzák egymást, "csak" üvöltenek. Pici gyerekünk van, sokszor felébresztették már, a férjemmel minket már számtalanszor. Van hogy a gyereket nem tudjuk letenni ebéd után aludni, mert annyira üvöltenek. Ti hogy hoznátok fel ezt a problémát? Egyáltalán van jogom rájuk szólni?

2020. nov. 15. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
beszeljetek veluk hogy van egy pici gyereketek es nem tud aludni mert ordibalnak es ez athallatszik ha ez utan is folytatjak akkor csendhaboritasert hivhattok rendort es akkor meg nezik mi a helyzet meg tenyleg nem bantalmazzak-e egymast stb stb
2020. nov. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék rögtön rendőrséggel fenyegetőzni. Mint írtam, a mi kapcsolatunk velük külön-külön nem rossz, sőt.
2020. nov. 15. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek velük. Annyit mondjatok, hogy sajnos vékonyak a falak, nagy az áthallás. A ti pihenésetek miatt szeretnétek kérni, hogy ezt vegyék figyelembe.
2020. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
Ha lehet velük beszélni, akkor beszéljetek. Ilyen nekünk is volt, fölöttünk a pasas folyamatosan verte a feleségét meg a nagyobb gyereket, a kicsi meg egész nap ordított. Folyamatos volt az üvöltés, a dübögés, dulakodás zaja. Én nem tudtam beaznonosítani hogy pontosan kik azok, meg nem is mertem volna felmenni, valószínű hogy én is kaptam volna egyet ha be merek kopogni, így egyszer szóltam a rendőrségnek akik közölték hogy amíg vér nem folyik, nem mennek ki. De mégis honnan tudjam hogy folyt-e vér? Végül költöztünk.
2020. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!