Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Segítségre van szükségem! A...

Segítségre van szükségem! A párommal kb.1 éve költöztünk össze, és van egy öregasszony szomszédunk, aki állandóan kötekedik velünk, leskelődik utánunk. Szeretnék tenni valamit ellene, nagyon idegesít, nem tudok úgy tenni, mintha nem érdekelne. Ötlet?

Figyelt kérdés
Egy példa: ma vízóra leolvasás miatt kitettem a papírt az ajtóra, láttam hogy nyitva van a bejárati ajtaja, és miután bezártam, kíváncsi voltam, hogy idejön-e megnézni, kíváncsiskodik-e. Én az ajtón lévő kukucskálón direkt figyeltem, mert szólni akartam neki, hogy fejezze be, amikor kinyitottam, igyekezett vissza a helyére, de lebukott. Kérdeztem, hogy mi a probléma, hablatyolt mindent össze-vissza, hogy az erkélyen volt, meg hogy csak a szomszédot nézte, hogy hazajött-e. Hazudgált, meg minden, és mondtam neki, hogy láttam, hogy a papírt nézi, mi vele a gond, aztán még neki állt feljebb. Nagyjából ennyi lenne a szitu.

2019. jún. 20. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Gruppen
2019. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Engedd el ugyis megdoglik ha mar annyira ven
2019. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nagyon szívesen a túlvilágra segíteném, de most komolyan fogalmam sincs, mit tegyek. Csináljam azt amit ő és akkor leszokik róla?
2019. jún. 20. 15:41
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Én barátságos lennék vele.
2019. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
jól tetted hogy szóltál neki. Legközelebb fenyegesd meg, attól megilyednek a vén szipirtyók.
2019. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Ja a beijesztés nagyátlagban bejön
2019. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Én tutira valami ördögidézős sátánista rituálét mímelnék, amikor tudom, hogy kukkol. :DDD
2019. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Meg kell kenni a lépcsőt egy kis vajjal.

Nekem bejott ;)

2019. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Kiteszel egy cetlit az ajtódra és azt lesed, hogy ki olvassa el? Te se vagy 100-as :D

Egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni. Ez a legegyszerűbb és a legcélravezetőbb is. Lehetne vele piszkoskodni, de minek? Végeláthatatlan civakodás lenne a vége.

Nekem is volt ilyen szomszédom, aki mindig leskelődött. Ha észrevettem, néha rászóltam, hogy jöjjön be, kérdezzen nyugodtan. Jobban tudta, hogy mikor hova megyek, mint én, de hát..langyosvíz. Mindig kérdezősködött, én meg úgy válaszoltam, ahogy kérdezte. Még adtam is alá a lovat, hagy agyaljon. "boltba megy? - oda! Megyek veszek egy kis császárszömörcét, mert elfgoyott" Mennyit kombinálhatott rajta, hogy az mi a bánat lehet, meg hogy minek kell az nekem :D

Szóval hagyni kell a fenébe. Szinte bűn elvenni tőlük ezt a kis örömöt :D

2019. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igazad van, gondolkodtam, hogy ha én is lesem akkor kb ugyanazt csinálom. De volt már problémánk máskor is vele. Pl: bővíteni kellett a hálózatot a lakásban, és amikor a villanyóra szekrényt kinyitották a szerelők, rögtön jött oda kérdezősködni, hogy mit csinálnak az órámmal, meg hogy minek állítgatják át?? párom mesélte
2019. jún. 20. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!