Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Eltűrnétek, ha a saját anyád...

Eltűrnétek, ha a saját anyád folyamatosan kutat a cuccaid között és szó szerint megfigyeltet?

Figyelt kérdés
Kb. sehova nem mehetek...
2020. nov. 15. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Már megint a régi lemez...
2020. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Milyen régi lemez? Elmagyaráznád?


Kérdezni sem lehet itt. Régi lemez nem lehet, mert nem írtam még ide.

2020. nov. 15. 21:22
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Van egy szerencsétlen súlyosan elmebeteg emberke az oldalon, aki évek óta időről időre elő áll egy ilyen paranoid sztorival a szüleiről.
2020. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Muszaj amig töle függsz
2020. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem csak paranoia lehet, en ismerek ilyet es az en anyam is surolta az elmebaj hatarat neha az ilyen akcioival meg osszeeskuves-elmeleteivel.
2020. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az en anyam is atnezte a cuccaim. Idiota az ilyen szulo. Csak a koltoze a megoldas.
2020. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

@ 21:30


Persze, nem feltétlenül teljesen életszerűtlen a szitu, de annak a kérdezőnek ha azt mondom hogy akkor bujkáljon a karibi szigeteken a szülei elől, azt mondaná hogy oda is utána küldik a szomszédokat a szülei kémkedni utána.

2020. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De most komolyan, igazatok van, nem én vagyok az elmebeteg, hanem anyám... Most azt vette a fejébe, hogy k...va vagyok, mikor barátom sem lehetett soha, ezért már a boltba sem enged... Nem tudom, ezt hány éves koromig óhajtjká csinálni. Még elmegyek fürödni, szarrá kutat, mindent....


Teljesen bolond, komolyan. Sírba tesz.

Ma azon zakkant be, hogy kerestem egy csizmát a szekrényemben.... Biztos k...rvulni megyek, ezen siránkozott apámnak, meg megbeszélték, hogy "figyelni kell". Meg ilyeneket is szokott mondani, hogy "nem elég, hogy bolond, még k...rva is". Mikor soha nem is csókolóztam, meg 40 évesen is bezárnak kb.

2020. nov. 15. 21:44
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyébként nem én vagyok patanoid, hanem a szüleim, főként anyám elmebeteg. Esküszöm, hogy nem kamu. De itt minden szülő hibátlan és a gyerek egy ingyenélő, "paranoid, elmbeteg"
2020. nov. 15. 21:45
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Igen, ez a bolond kérdező kibújt a szög a zsákból...


"De itt minden szülő hibátlan és a gyerek egy ingyenélő, "paranoid, elmbeteg""


Ismerünk már, olvastuk a másik ezer ugyan ilyen kérdésedet is. Hiába próbáltál itt hazudozni hogy ez az első ilyen kérdésed. Elég gyorsan lebuktattad magad.

2020. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!