Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mar nem lattam egy ideje a...

Mar nem lattam egy ideje a szomszedom, es nagyon budos jon ki tole, kinek lehet szolni ilyenkor?

Figyelt kérdés
En arra is gondoltam, hogy meghalt es bomlik, regen nem ereztem ilyen szagot, de most valami elviselhetetlen szag jon ki onnan folyamat. Szo szerint nem lehet levegot venni ott. Es folyamatosan. Nem is tudom mihez hasonlitani azt a szagot. Olyasmi talan, mintha valaki nem furdott volna mar honapokig, es bepisilt volna, es azt a ruhat hordja mondjuk nyaron 40 fokba.
2020. nov. 16. 17:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Kopogj, csengess be hozzá, kérdezd ki a többi szomszédot, hogy érzik-e a szagot, tudnak-e erről valamit. Ha senki semmi, hívd a rendőrséget.
2020. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Bekopogni nem kopogtam meg be, mert ha megis el es kinyitja az ajtot mit mondjak, hogy nagyon budos jon ki tole azert kopogtam be?😀
2020. nov. 16. 17:02
 3/30 A kérdező kommentje:
Masok is erzik nem csak en, anya folyamatosan sprayt hasznal a lepcsohazba.
2020. nov. 16. 17:02
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont ezt mondod neki. Ne hülyéskedj már, ha tényleg arra gyanakszol, hogy meghalt, mire vársz még...?
2020. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Azert jutott ez eszembe, hogy esetleg meghalt mert nem tudom elkepzelni mi lehet ez a szag. De bekopogok persze, csak azert arra kicsi az esely, hogy meghalt tenyleg es nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni, hogy bocsi full budos jon ki toled. De bekopogok.
2020. nov. 16. 17:08
 6/30 anonim ***** válasza:
89%

kopogj be és kérdezd meg, hogy nem kell-e valami a boltból. légfrissító? :-D

amúgy tényleg lehet, hogy baj van, majd írjál.

2020. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

nem kell azt, hogy büdös.

elég az is, hogy rég láttad, megnézed, minden oké-e

2020. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

Bekopogsz, és ha kijön csak annyit mondasz, hogy agódtatok hogy rég nem láttátok.


Ne legyél már ennyire cselekvésképtelen.....

2020. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Bekopogtál?
2020. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Na, mi volt?
2020. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!