Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyesek miért botránkoznak...

Egyesek miért botránkoznak meg a végrehajtás alatt álló házakon és miért hurrogják le azt, aki ilyen ingatlant venne?

Figyelt kérdés
Azért nem olyan könnyű eljutni egy hitelezett ingatlannal oda, hogy kivágjanak belőle és végrehajtási pert indítsanak... Miért kellene pátyolgatni azt, akinek nem volt annyi esze, hogy csak olyan anyagi felelősséget vegyen a nyakába, amit valóban tud vállani? Miért baj, ha valaki licitál azokra a lakásokra és megveszi jó áron? Szerintem ez egy teljesen normális eljárás, az lenne az abszurd és a lopás, ha valaki megtarthatná a lakást, aminek az ára töredékét tette csak le az asztalra...
2020. nov. 18. 18:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#17 #20


Akikről te beszélsz, azok a Nemzeti vagyonkezelőtől kapták a lakásukat, nem az önkormányzattól, de a lényeg stimmel.

Az önkormányzat csak a saját területén "osztogathat" lakásokat, nem másik megyében.

[link]

2020. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
21! Elrontottam valóban, köszönöm a javítást! -17es
2020. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

16-os! Nem is kellett több hidd el, ezt kb bejátsza 2* 3x meg ezeket a kis összegeket is mikor rábasszák a házra az már épp elég nem? + Nem fizetett internet is ott virított.


És ha eladja a felét akkor meg ugye beköltözik valaki anyám mellé.. problem solved? Te tudhatnád akkor a legjobban.


Ezt csak ügyvéd tudta volna menteni ha anyám azzal kezdi nem pedig a vh -val próbál egyeztetni.


Sőt mondok jobbat. Elment a ház, tiszta lappal tudott volna induli, hogy nem csak szaros 20 ezer marad a fizujából, letisztult a khr-je, erre valamelyik okoska bank most húzta elő a kalapból, hogy neki 12 éve nyitott bankszámlája annyira lement minúszba h megint vh van és megint a fizuja 50%át vonja amit ugye nem tehetne+ volt oly kedves, mivel öröklés címszó alatt mamám házában tulajdonos beterhelte oda is!. Most anyámat utálja mindenki, mert majd mamám feje felől is el lesz árverezve a ház... De segíteni senki nek segít rajtam kívül kértem keressen ügyvédet kifizetem,de egyelőre semmi, mert fél s inkább fizet.

2020. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!