Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A felső szomszédom vadállat...

A felső szomszédom vadállat mód tornázik felettem, van értelme szólnom?

Figyelt kérdés
Én sokszor éjszaka dolgozom és már reggel 9-kor dübörög, mint az ökör, minimum egy órán keresztül. Most éppen ezeken a percekben csinálja, amikor is már jó lenne kicsit pihenni a család többi tagjának és nem ezt az eszement ugrálást hallgatni. Az más tészta, hogy éjjel is simán fel lehet ébredni arra, ha kimegy pisilni, mert annyira hangosan "jár", mert annyira csapkodja a sarkát, hogy az hihetetlen. Érdekes mód eddig senkit nem lehetett hallani, csak ezt az egy kedves szomszédot. Kezd nagyon az idegeimre menni...
2020. nov. 24. 18:46
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ja és ne jöjjön senki azzal, hogy ez a társasházzal jár. Érdekes mód a többség tud úgy viselkedni, hogy nem kergeti az őrülete a szomszédját.
2020. nov. 24. 18:48
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megpróbálhatod normális, kultúrált hangnemben közölni vele, hogy "Kedves szomszéd, lehet, hogy nem is tudja, de nagyon lehallatszik minden" - vagy valahogy így...

Nálunk pl. az alattunk lakó zongorázott és amikor megkérdeztem tőle, hogy ez valami franciás darab?, akkor ledöbbent, hogy ennyire fel lehet hallani? Mondtam neki, hogy ja, mintha a mi szobánkban lenne :-)


"Kezd nagyon az idegeimre menni..."

Ne várd meg, míg sík ideg leszel, mert akkor nem fogtok tudni normális megoldást találni. pl. esetleg javasolhatnád neki a szőnyeg megvételét, stb.

2020. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

A legértelmesebb, ha beszélsz vele - nem agresszívan, hanem kulturáltan, hogy neked pl. 11 elött gond, ha sportol, esetleg meg tudnátok egyezni olyan idöpontban, ami neki is meg neked is megfelel.

Habár alapesetben a délelött 9 éppen olyan idöpont, amikor nem igazán zavar másokat. Azt meg nem tudhatja, hogy te ilyenkor alszol.

2020. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%

Hányszor fogod még ezt kiírni?

Mit szeretnél, mi változott, miben tudunk segíteni a legutóbbi 3 kérdésed óta?

Már a múltkor megbeszéltük, hogyha valaki mezítláb megy a lakásában és az olyan szinten lehallatszik hozzád, ahogy itt előadod, az nem normális dolog.

Leginkább a te részedről, .... vagy amikor beköltöztek kiszedtek valami szigetelést a felújításkor a födémből.

Megmondtuk, hogy vedd fel a "robajt" ahogy mezítláb közlekedik és játszd le neki!

De a legjobb lenne, ha elköltöznél, az utánad következő lehet, hogy jobb idegrendszerű!

2020. nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
Nincs szönyege meg stb?
2020. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
32%

ilyen sarán járó,tanyáról jött falusi pi csa felső szomszédom nekem is volt pár évig.

akárhányszor elkezdte ez a fel le járkálást erőből sarokkal,abban a pillanatban indítottam a rambó 4 végső leszámolási jelenetét full hangerőn a házimozin.

olyan ereje van,hogy beremeg az ablaküveg tőle.

pár lejátszás után összeköthette az ok okozatot és szerintem vett egy papucsot.

https://www.youtube.com/watch?v=G3d_K4siCWo

2020. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
7-es: ha erre kihívta volna rád a rendöröket, akkor elég hamar leállítottak volna!
2020. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Milyen 3 kérdés? Nem hiszem, hogy én lennék az egyetlen, akinek ezzel problémája van.

Köszönöm a válaszokat.

2020. nov. 25. 02:26
 9/32 A kérdező kommentje:
Szerencsére a változatosság kedvéért ma a másik szomszédtól nem tudok aludni, másfél órája bömbölteti a zenét úgy, mintha mellettem szólna 2 centire.
2020. nov. 25. 11:08
 10/32 anonim ***** válasza:
81%

Ezeket Te írtad:


- "Érdekes mód eddig senkit nem lehetett hallani, csak ezt az egy kedves szomszédot....

- "Ja és ne jöjjön senki azzal, hogy ez a társasházzal jár. Érdekes mód a többség tud úgy viselkedni, hogy nem kergeti az őrülete a szomszédját."


Szóval akkor mégiscsak a társasházzal jár :-)

2-es vagyok, belvárosi társasázban lakom- minden ugyanúgy áthallatszik, mint a panelben. Nem csak nálam, a mellettem lakó szomszéd (akit amúgy én is hallok este 11-kor is hangoskodni) meg a 2-vel arrébb lakó szomszédra panaszkodik, hogy az meg este hangosan hallgatja a tévét :D


Értem én, hogy éjszakás után pihennél, de ezek szerint nem vagy elég fáradt... :-) Bocs :-)

2020. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!