Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A felső szomszédom vadállat...

A felső szomszédom vadállat mód tornázik felettem, van értelme szólnom?

Figyelt kérdés
Én sokszor éjszaka dolgozom és már reggel 9-kor dübörög, mint az ökör, minimum egy órán keresztül. Most éppen ezeken a percekben csinálja, amikor is már jó lenne kicsit pihenni a család többi tagjának és nem ezt az eszement ugrálást hallgatni. Az más tészta, hogy éjjel is simán fel lehet ébredni arra, ha kimegy pisilni, mert annyira hangosan "jár", mert annyira csapkodja a sarkát, hogy az hihetetlen. Érdekes mód eddig senkit nem lehetett hallani, csak ezt az egy kedves szomszédot. Kezd nagyon az idegeimre menni...
2020. nov. 24. 18:46
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Ez a nem vagy elég fáradt szöveg kb. ugyanaz, mint a társasházzal jár, ne rinyálj. Ha 2 centire a fülemtől dübörög a basszus nyilván nem fogok tudni elaludni és csak megy fel bennem a pumpa egyre jobban így lassan 2 óra üvöltő zene után.

A fent idézett szövegben természetesen arra gondoltam, hogy az előtte itt lakókat nem lehetett hallani, csak ezt a mamutlábú nőszemélyt.

Ilyen megoldásokkal nem tudom, hogy lehet életben maradni, totál kialvatlan vagyok, a füldugót pedig sajnos nem tudom használni, mert kellemetlen.

2020. nov. 25. 11:30
 12/32 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak a plafon hangszigetelese lesz s jo megoldás. Én is ezt fogom csinálni sztem.
2020. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
63%

12-es, de most már 2 szomszédtól sem tud aludni.


"a füldugót pedig sajnos nem tudom használni, mert kellemetlen."

Ja, persze, mert az megoldás lenne... :D


"lassan 2 óra üvöltő zene után."

Átmentél, megkérted, hogy ne üvöltesse a zenét, mert pihenni szeretnél?

Szerintem nem, csak "húzod magad".


Amúgy mit dolgozol éjszaka, ha szabad kérdeznem?

2020. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen normális hangnemben érdemes csak próbálkozni, mert ha olyan személyiség még jobban rá tehet arra, hogy kellemetlenebb legyen neked. Sajnos.
2020. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%

Mi ennel is tobbet zajongunk. Szerintem meg istenes a szomszed.


Azert beszelgess vele,mert o ugy gondolja,h te nappal nem alszol. Ha tudja,h x oraig alszol,akkor szerintem kesobbre teszi a tornat,ha tudja ugy idoziteni. Szoval csak nyugi es kedvesen beszelgess el vagy kerj meg vkit,aki nem ideges es tud vele nyugiban beszelgetni!

2020. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Miért, a füldugó miért ne lenne megoldás? Kifejezetten alváshoz találták ki, amelyiket vettem.

Hírlevélszerkesztő (is) vagyok, amit sokszor éjszaka kell csinálni az estig beérkezett ajánlatokból. De ez miért fontos?

A magát zenegépnek képzelő szomszéd másik lépcsőházban lakik, így ha még akarnék se tudnék átmenni olyan egyszerűen. Nem tudom, miért nincsenek manapság egyáltalán tekintettel a másikra az emberek. A wc lehúzás, hangosabb köhögés, beszélgetés is áthallatszik, de az nem zavar, az tényleg ezzel jár, na de hogy órákig szóljon a zene mint a barom (délután folytatta, megint 2 órára kb.) az miért jó?

2020. nov. 25. 22:32
 17/32 anonim ***** válasza:
67%

én tökre megértelek. a mindennapos zajok engem se zavarnak, csak azok, amik nem tartoznak a mindennapos élethez. miért kell állandóan barkácsolni pl. vagy zenélni. az igaz, hogy el kell tűrni a szomszéd dolgait, de ne legyen már ebből visszaélés. ha joga van reggel 8 tól este 8 ig fúrni és évekig minden nap ebben az idősávban fúr, akkor az talán azért mégse az igazi?

én se klumpában mászkálok otthon mert tekintettel vagyok az alattam lakóra.

2020. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
55%
Mindig azoknak van bajuk akik többműszakosak...
2020. nov. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%

Öszintén szólva nem értem, mi alapon várnád el azt, hogy senki ne hallgasson NAPPAL zenét, ne sportoljon NAPPAL, csak azért, mert TE alszol????

HA meg máskor csinálnák, akkor a TÖBBI lakót zavarja és alapesetben a nappal arra való, hogy az emberek éljenek is kicsit!

2020. nov. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

"Hírlevélszerkesztő (is) vagyok, amit sokszor éjszaka kell csinálni az estig beérkezett ajánlatokból. De ez miért fontos?"


Azért kérdeztem, mert arra voltam kíváncsi, magát a munkát nem tudnád-e máskorra ütemezni? (de ezek szerint nem igazán)

mert ahogy írja a 19-es is, az nem igazán várható el, hogy az emberek nappal ne "létezzenek", mert te aludni szeretnél.

2020. nov. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!