Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megmondanàtok a bérlőknek,hogy...

Megmondanàtok a bérlőknek,hogy zajos a lakàs?

Figyelt kérdés

Albérlőknek lenne kiadva a mostani lakàs,mert mi itthonról dolgozunk màrcius óta ès meg lehet itt őrülni egész nap. Sokat fúrnak,kalapàlnak. Hallani,ahogy a szomszédok becsukjàk az ajtót napjàba 40x. Jönnek mennek a kocsik,csapkodjàk az ajtókat,hangos a szemétledobó.

Mi vagyunk a tulajok,szerintetek mondjuk el?

Félek,ha elmondjuk,akkor senki sem veszi majd ki ès nekünk kellene a pénz.


Aki ilyen helyzetben volt az mit csinàlt? Vagy aki eladta a zajos lakàsàt annak nem panaszkodtak utàna?


Köszi,ha vàlaszoltok!


2020. dec. 3. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha becsületes vagy, akkor elmondod. Te hogy éreznéd magad a bérlő helyében? Ha ilyen rossz a helyzet, azt talán akkor is látni fogja, mikor megnézi a lakást.


Egyébként nem mindenkit zavar ez annyira, hogy ne vegye ki. Pláne, ha nagyon kell neki a lakhatás.

2020. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Adjátok ki olcsóbban, mint amúgy. Tessék, kompenzáltál az externáliákért, hogy eleget-e, azt majd a piac eldönti.
2020. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Hát, direkt nem mondanám, nem vagyok a saját magam ellensége. Ha rákérdez, el kell kenni kicsit, hogy hát igen, nem egy faluvége, de hozzászokik az ember lassan.
2020. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a vàlaszokat. Jöhetnek még!
2020. dec. 3. 09:44
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
#2-es jól mondja. Szerintem is jelezd nekik és az árat is ennek megfelelően állapítsátok meg. Én csak a saját példámat tudom, tavaly ősszel egy szépen felújított panellakásba költöztünk, aránylag csendes környéken, aztán szépen lassan megismertük a fölöttünk lakót, aki reggeltől estig fúrt, kalapált meg dübörgött, meg az alattunk lakó kisebbségi családot is, akiktől - nem túlzok sokat, ha azt mondom - semmi nyugtunk nem volt. Mániákus ajtócsapkodás, dübörgés, trappolás, óbégatás, a kölykeik este 11-kor is viháncoltak. Nagy élmény volt, főleg márciustól, mikor otthoni munkára álltunk át. Nem bírtuk sokáig, nyáron költöztünk. A tulaj egy szót sem szólt a várható zajokról, pedig előzőleg ők laktak ott.
2020. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem direktbe mondanám, hanem úgy hirdetném, hogy tipikus panel. Aki élt már panelben, az tudja, hogy mire számítson. Van, aki alapból hozzászokott, nem annyira zavarja. Az árnál is jelezheted, hogy alapból ennyi lenne, de vannak hátrányai is a lakásnak, ezért ennyi, ennek tudatában vegye ki.
2020. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Én megtekintéskor meg szoktam kérdezni. A szemükbe gondolom nem akarsz hazudni.
2020. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Csak akkor mondanám, ha rákérdeznek.
2020. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Mindenhol felujitas van... itt is,ahol lakunk es ott is,ahol apamek laknak.
2020. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
alapból nem mondanám el, csak ha rákérdeznek, de akkor is finoman fogalmazva.
2020. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!