Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondás után ha a főnökötök...

Felmondás után ha a főnökötök rákérdezne, hogy melyik munkahelyre, hová mentek dolgozni, megmondanátok neki?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem.Nem is illik megkérdezni.
2020. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
72%
Megkérdezte, elmondtam. Vagyunk olyan viszonyban, hogy ezt simán megtegyem.
2020. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Ez sok mindentől függ.
2020. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó a viszony a főnökkel, de azért mondasz fel, mert a szakmai fejlődési lehetőség messze kifújt, a lakhelyedtől közelebbi állást találtál, és kétszer annyit is fizet.
2020. jan. 30. 10:51
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Ha akarod,elmondod,ha nem,én annyit mondanék,pl.hogy a Belügyminisztériumba!
2020. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha jó viszonyban vagyunk, akkor elmondom. Nyilván akkor az sem titok, hogy miért megyek el.

Ha rossz a viszony, ha alig várom, hogy szabaduljak onnan, akkor nem mondanám el.

2020. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Ha ennyire oké a válasz, mi a halálnak kérdzeted? Hogy eldicsekedj?


Magyarországon sem most, sem 20-25 évvel ezelőtt nem volt fenékig tejfel a legtöbb melóhely. Akkor sem, ha ad absurdum zseninek született valaki és/vagy igen magas végzettséggel bírt. Akinek fújt a passzátszél a háta mögött, annak ment a szekér, akinek nem, az így járt. Örülj neki, hogy ilyen jó a helyzeted.


Általában véve: mindig az adott emebertől és a helyzettől függ az, hogy ilyen infót megadsz-e vagy sem. Elvileg semmi köze hozzá, gyakorlatilag úgy tart be, ahogy jól esik neki, ha rosszindulatú éa aljas. És abból aztán van elég otthon, igaz?

2020. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
51%

Nem. Mi köze hozzá. De azért annyit elmondok sőt ezt kifejezetten az orra alá is dörgölöm hogy TÖBBET keresek majd az új helyen. Hátha leesik neki a tantusz.


De volt olyan főnök akit azzal szívattam hogy totál fake adatokat mondtam neki létező céggel. Mert tudtam hogy szokta keresni a régi elment embereit az új helyen és próbálja őket mószerolni.

Én meg benyomtam neki tényleg létező céget hogy oda megyek persze full kamu volt. Na ott aztán kereshetett.

2020. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben igen.
2020. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Nálam mindenhol rákérdeztek (nem csak a főnök, a közvetlen kollégák is), sehol sem csináltam belőle titkot, nem tartom személyes kérdésnek. Mondjuk én sehonnan nem jöttem el rossz viszonyban, még arról a helyről sem, amít szívből gyűlöltem.
2020. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!