Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A dübörögve járkáló ember...

A dübörögve járkáló ember fülét miért nem zavarja a dolog?

Figyelt kérdés

Van az az embertípus aki ha járkál a lakásban minden léptét hallani, mert a sarkával bassza a földet és dübörög tőle az összes fal. Egy ilyen faszparaszt költözött be fölénk és kurvára idegesítő. Már összefogtunk ellene a szomszédokkal (többek között az éjjeli pakolászás miatt is), úgyhogy szerencsére már nem sokáig lesz itt.


De ilyenkor mindig felmerül bennem a kérdés, hogy az ilyen ember fülét miért nem zavarja a dolog? Én ha nagy erőkkel nekiindulok és véletlen lebaszom a sarkam, a saját dübörgésem is zavar, ezért odafigyelek, hogy ne közlekedjek úgy, mint egy tank. Ennyire hülye valaki vagy egyszerűen nem érdekli a dolog?



2020. dec. 6. 15:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
12%
Engem inkább jó, satisfier érzéssel tölt el saját dübörgésem.
2020. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
30%
A nök még kopogos cipöt is hordanak.
2020. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
En se erzekeltem addig, hogy mennyire durvan duborogve jarok, mint egy elefant, amig nem koltoztem lakasba. Papucs es szonyeg a megoldas, ennyi.
2020. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
28%
Teljes mértékben tojok arra, hogy ki hogy jár. Viszont nem szívesen élnék veled egy épületben, az már biztos.
2020. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
22%

Igencsak alpári stílusod van, az ilyenek nem valók emberek közé!


De ettöl eltekintve is, a legtöbb ember nem veszi észre, hogy ílyen a járása, mert ezt csak az alatta lakó hallja, ha panelban vannak.


Másrészt meg ha, tényleg zavar, akkor megoldás lehetne, hogy UDVARIASAN - habár nem hiszem, hogy ZET a fogalmat ismered - megkéred, hogy próbálja meg csökkenteni ezt a fajta zajt.


De ha neki is ilyen stílusban szólsz/szóltál, akkor nem csodálkozhatsz, ha még rátesz, és annál jobban dübörög.

2020. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%

Én is úgy lépek, de engem nagyon idegesít amint meghallom. De alapból néha nem annyira feltűnő, csak ha olyan helyre lépek a házban és pl a hallom a lépteimet, csörög a porcelán/poharak/MindenIs a szekrényben, nagyon idegesítő. Olyankor próbálok kicsit máshogy lépni. Alapból nem is lehet hallani vagy nem úgy, csak ha nagyon sietek valahová. Mert akkor tényleg zeng minden. De igyekszek erre figyelni mert ténylge irritáló engem is.

De mint mondtam én alapból nem hallom csak ritkán. De ha panelban laknék az alattam levő lehet mindíg hallaná.

2020. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
82%

Maximálisan együttérzek a kérdezővel, nálunk is van ilyen s*utyerák család, akik úgy járkálnak, mint valami kbszott dömper, tényleg elefántokat megszégyenítő módon. Döbbenet, hogy némelyek nem képesek emberi módon közlekedni és muszáj izomból nekivágni a lábukat a földhöz.

Bezzeg mikor mi kezdtük leutánozni a T-rex lépteiket meg hasonlóan “kedveskedtünk” nekik, egyből fel voltak háborodva. Mondtuk, hogyha majd megtanulnak normális módon járni a lakásban, mi is abbahagyjuk. És lám, azóta megy nekik dübörgés nélkül is.

2020. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
98%
A padló felhangosítva adja át neked a hangot. Akármennyire is halkan próbál valaki járni, te hangosnak fogod hallani, ilyen a panel. Sajnos én is idekényszerültem és nembírom, hogy minden is áthallatszik, kezdek beleőrülni. Az első dolgom lesz ha végzek egyetemmel és megtudom magam szedni pénzzel, hogy egy megfizethető kertesházba fogok költözni nyugaton egy gyéren lakott kisvárosban, mert embertelen a panel és a nagyváros. Egymás hegyén-hátán nem lehet élni.
2020. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább nem foglalkozik vele
2020. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
Ismerős. A másik kedvencem, amikor a járólapon (kövön) nem emeli, hanem húzza a széket, az meg...íííííííí! nem igaz, hogy ez őt nem idegesíti, mert ezt ő is hallja. Egy dolog hogy lusta megemelni, de annyi esze sincs, hogy vegyen a szék lábai alá ezt a 10 ft-os öntapadó filcet.
2020. dec. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!