Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi lenne az első reakciótok,...

Mi lenne az első reakciótok, ha a szomszédotok max hangerővel ismétlőre téve hallgatná Kasza Tibi Költözz el című számát?

Figyelt kérdés
Én kipróbáltam, kihívták a rendőrséget 🤣

#Költözz el
2020. dec. 24. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Megkérném, hogy hallgassa fülhallgatóval.
2020. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
DE! Ha TÉGED zavar a hangos zene, akkor - amennyiben nem bunkó vagy, hanem normális -, akkor kihívod a rendörséget, és nem visszahangoskodsz!
2020. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Én már azt büntetném ha valaki Kasza Tibit hallgat, akár fülhallgatón is.
2020. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Versenyt bunkóztatok egymással és te vesztettél. Tanulj belőle. Legközelebb hívd ki te rájuk a rendőrséget, ha zavaróan hangoskodnak.
2020. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyugi, párszor már rá hívtam, másnap én költöztem jobb helyre, már minden mindegy alapon visszaadtam 😊 Nem gondoltam volna hogy leharapjátok a fejemet 🙃
2020. dec. 24. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Én egyszer mulatósra felhangosítottam hard rockot, nem volt több hangos buli.
2020. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
A bunkó viselkedés az bunkó viselkedés, függetlenül attól, hogy adod, vagy visszaadod.
2020. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%

Volt Párkányban egy nő, aki évtizedeken át hallgatta a megengedett maximumon az operát. Egyszerűen nem tudtak mit kezdeni vele, mert kijött a rendőrség, lemérték decibelre, és határértéken belül volt. Persze ez szlovákia, lehet más a jog ott, és itthon nem működne. Hála istennek már megpusztult, úgy rémlik.


[link]

2020. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!