Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek 2000 évjáratú...

Szerintetek 2000 évjáratú Renault Twingo jó első autónak? Szomszédom árulja jó állapotban van, Vagy inkább egy Chevrolet Cruze-t?

Figyelt kérdés

2020. okt. 28. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Érdekes dilemma a két autó. Mi a közös pont?


Jó lesz az a Twingo, fun kis városi cirkáló.

2020. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
67%
Ha megbízol a szomszédodban akkor jó lesz!
2020. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 D. Brasco ***** válasza:
77%
Teljesen jó gép a twingo,vegyed meg......a cruze meg nem is tudom hogy kerül ide annyira nem egy kategoria a 2 autó......
2020. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Szomszéddal vagy barkivel rossz viszonyt akarsz akkor ne nézesd át bízz meg bemondásra . Ha átnézeted szervízben mindkettőt és leinformálod ezeket , megúszol sok bajt .
2020. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
10 / 15 éves kocsik is már nagy kockázatot rejtenek , függ a karbantartástól kíméletes használattól . Egy tulajnál esélyes hogy jó komoly a gép állapota , több gazdásnál már nem . Szomszéd folyamatosan 15 éves egy tulajos pár kms autokat vett éveken át , alig cserélt rajtuk olcsóbb dolgokat .Frissitette a gepparkot és fiatal modeljei allandóan beálltak vagyonok mentek rájuk .
2020. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
A két autó mondjuk nem egy kategória, első autónak szerintem a Twingo jó vétel el visz A-ból B-be, nem fogja kiüresiteni a pénztárcádat , mert nem szerviz igényes autó. Chevroletről nem tudok mondani nagyon semmit mert nem ismerem a modellt.
2020. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Franciát Ne!
2020. dec. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na, pont a heteske által leírt válaszoknak nincs semmi értelme.


Szög egyszerű gép a Twingo, és szerintem cuki kisautó. Automata váltóval nem a legjobb, ezen kívül tök olcsón fenntartható kis cirkáló. Üveg vagy vászontetővel még menő is.


Mi gondolkodtunk ilyenen asszonynak, végül feljebb mentünk árban, de megnéztünk párat és tök oké.

2020. dec. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 D. Brasco ***** válasza:
A 7-es válaszát nyugodtan figyelmen kivul hagyhatod.....valoszinuleg a kocsmában a haverok által a "3F szabályon" nevelkedett kanapéprofesszorról van szó......meg annak rendkívül sokat mondó válaszáról.....
2020. dec. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a második Twingom nyúzom. Az első csak elrozsdált, és most hegeszteni kell. Műszakilag ok. Egyszer durrant ki egy vízcső, amit kiiktattam, elvágtam, és két fadugóval bedugtam. (A karburátor alá ment). A két ülés teljesen egyenesbe hajtható, és két ember simán tud benne aludni.
2021. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!