Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit szóltok USA ezen oldalához?

Mit szóltok USA ezen oldalához?

Figyelt kérdés

Hogy ne mindig csak a szép, a jó hangozzon el.


[link]



2020. dec. 25. 17:51
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Te meg ébredj fel a rózsaszín álmodból.
2020. dec. 25. 19:31
 12/26 anonim válasza:
Kedves, Drága kérdező. A videókat amiket beküldtél most direkt elküldtem a rokonomnak. Ezek gettók, ahol 95%-ban munkanélküli négerek vannak. Los Angeles-ben és az ilyen népes városokban ehhez hasonlók😊 mimt Budapesten a 8. Kerület.
2020. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nekem hiába mondod, mert én meg 19 évig éltem California államban, azon belül pedig a fővárosban, Sacramentoban. Gyakorlatilag ott nőttem fel. Utazgattam ide-oda, és láttam ezt-azt annyi év alatt is. A csillogás ami alatt ott a rohadás. Maradjunk annyiban.
2020. dec. 25. 19:49
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

"egy Hős utcához, vagy egy szabolcsi zsákfaluhoz képest még mindig élhetőbb helyeknek tűnnek"

Hát azért Chicago vagy Detroit egyes helyeihez képest ezerszer inkább a Hős utca meg a zsákfalu.

2020. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Igen, mert az USA csak Detroit meg Chicago gettóiból áll, el is felejtettem... EZ kb. ugyanaz mintha azt mondanám hogy Magyarország a világ egyik legjólétibb állama, mert nézd már meg milyen házak vannak a Rózsadombon...

Azzal meg hogy le bírtad írni azt hogy Magyarországon jobb az élet mint az USA-ban átlagosan (mikor itthon több mint a fele népesség máról a holnapra él), teljességgel komolytalanná teszed az egészet. Tudjuk, itt olyan színvonal van mint Svájcban se. Fidesz propaganda lvl 999.

2020. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

A kérdező nem állította, hogy csak Detroit gettóiból áll az USA, csak megkérdezte, mit szólunk ahhoz, hogy ez az oldala is létezik (Magyarországon elég idealizált kép éll az Államokról).

Nyilván egy nagyobb ország szélsőségesebb is, egy chicagói gettólakó röhögni fog azon, hogy te félsz a Hős utcában, egy San Fernando Valley-beli pedig röhögni fog a rózsadombi házaidon.

Nem írtam, hogy Magyarországon jobb az élet, a 14-es volt az első hozzászólásom a topicban, ugyanakkor ha a nagy átlagot nézzük, szívesebben élek bárhol Európában, mint az USA-ban.

Utálom a Fideszt.

2020. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
#16 Amit írtam a kérdezőnek írtam, de amúgy is nekem az a gondom hogy úgy állítják be egyesek mintha az USA a világ legrosszabb helye lenne. Basszus egy Európa méretű országról beszélünk ahol több mint 300 millió ember él! Persze hogy lesznek ott gettók meg bűncselekmények meg csóró emberek, de ha az ARÁNYOKAT nézzük, akkor még mindig 100x jobban meg lehet ott élni mint itthon. Már ha csak azt nézzük hogy aki ott dolgozik az biztosan meg is fog élni, míg itthon 5 diplomával is utcára kerülhetsz mert lassan semmi munkahely, semmi fizetés, csak ha fideszes haver vagy. Kinn az átlag embernek nem kell azon filóznia hogy lesz-e mit enni, vagy hogy megengedheti-e magának a kocsit, mert 3 is van a többségnek. Emellett mindig ezzel a bűncselekményes dologgal riogatnak, de azt elfelejtik hogy egyrészt mint mondtam 300+ millió ember, másrészt ezek is főleg bandákon belül meg hasonló közegben történnek. Viszonylag kevés hírre emlékszek legalábbis hogy iskolába menő gyerekeket vagy zöldséget vásároló néniket lőnének halomra az utcán. Az átlag embernek szerintem nincs ott több félnivalója mint itthon. Itthon is vannak érdekes dolgok a nyolcadik kerületben, vagy bármelyik borsodi, szabolcsi faluban például. Jó lenne abbahagyni az USA kollektív démonizálását, lehet hogy nem egy Svájc vagy Új-Zéland, de nem is említhető egy lapon Magyarországgal, ami minden csak nem jóléti állam.
2020. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Magyarország jóléti állam. Az egyik leggazdagabb Európában, a V4-ek közül pedig a leggazdagabb.
2020. dec. 27. 13:16
 19/26 anonim ***** válasza:
"a V4-ek közül pedig a leggazdagabb." legalább erre valami forrás?
2020. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Lehet érezni.
2020. dec. 27. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!