Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol élnétek a legszívesebben?

Hol élnétek a legszívesebben?

Figyelt kérdés
Ami a legjobban tetszett nektek és leginkább megfogott bennetek.

2020. dec. 27. 19:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%
A bőrömben, a ruhámban, az otthonomban. A bőröm nélkül hamar meghalnék, a ruhám nélkül fáznék és az otthonom nélkül hajléktalan lennék...
2020. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%

Ha külföld, akkor Margate. Ha Magyarország, akkor (és tudom hogy ezzel nem leszek szimpi) kelet. Tavaly októberben bejártam az egész keleti országrészt. Elég kritikusan indultam neki, mert csak rosszat hallani róla. Ezzel szemben amit láttam: szerény és kedves emberek, gyönyörű helyek. Az utak valóban borzalmas állapotban vannak, de ez az egy elviselhető minden másért cserébe amit tapasztaltam. Annyi jó helyet felfedeztem, hogy nem is tudnék választani hogy pontosan hol szeretnék lakni arrafelé, de mindenképpen a "vadkeleten" :)

És te, kérdező?

2020. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Izlandon szívesen élnék.
2020. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
én valami mediterrán/trópusi éghajlaton, mert elegem van már a télből...
2020. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Hollywood, Svájc, Kanada, Skót felföld, Ausztria... Sok helyen el tudnám képzelni.
2020. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%

#2

Wow, ez most a szívemből szólt.

Én is Kelet Magyarországon voltam (ha mondhatom így :P) és (szerintem) gyönyörű szép a táj(ak) és kedvesek emberekkel talalálkoztam, még a kisebbségiekkel is tudtam értelmesen kommunikálni.

Olyan, mintha egy másik országban lettem volna. s;D

2020. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Olaszország, Görögország vagy New York
2020. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha Magyarország, akkor Budapest agglomeráció délnyugati része, valami zöld, város peremi rész, akár vízközelben is

Ha külföld, akkor esetleg Dél-Németország, vagy USA egy olyan állama, ahol nincs nagyon tél, de a nyár sem túl meleg és nem üldözik az autótuningot

2020. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Lengyelország, Anglia, New York állam.
2020. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

Ha Magyarország akkor Nógrád megye nyugati része. Bocs de onnan származom, így mindig is kedvencem lesz.


Ha külföld akkor van néhány.


-Svájc: szeretem a hegyeket, nyugis ország, szép faházak.


-Ausztrália vagy Új-Zéland. Lazaság, nyugisság, szép táj. Plusz távol lennék mindentől főleg Új-Zélandon ami jobban is tetszik.


-Skandinávia bármelyik országa. Mert jó az idő szép a táj, nyugi van és kedvesek az emberek.


-Kanada: jó az idő, szép a táj és majdnem minden szempontból jobb mint az USA de mégis olyan hasonló.


-Chile: mert szép a táj, messze van mindentől, és mert Dél-Amerikához képest egész normális hely.


-Ausztria: közel van, szép hegyek, szép faházak.


Összességében az a lényeg számomra hogy hideg legyen, lehessen szabadban sportolni sokat és nyugis ország legyen. Az csak előny hogy ha a világtól viszonylag távoli vagy elég elzárt.

2020. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!