Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol élnétek a legszívesebben?

Hol élnétek a legszívesebben?

Figyelt kérdés
Ami a legjobban tetszett nektek és leginkább megfogott bennetek.

2020. dec. 27. 19:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Tirolban van Bajorországban.
2020. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Tokió ès Marrakesh
2020. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
A vadonban
2020. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
96%
Egy szigeten, amit kevesen ismernek, és egyedül.
2020. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó, miért? Ennyire elveszi tetted a hited az emberiségben?
2020. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
#2: Teljes mértékben egyetértek. Jópár éve voltunk nyaralni Szatmár-Beregben, mert kiskorom óta el akartam menni oda (állandóan a Magyarország-térképet bújtam, és valami megfogott abban a vidékben már a térképen keresztül is). Bejártuk az egész térséget. Ekkora vendégszeretetet és kedves fogadtatást nem tapasztaltam még sehol máshol. A helyi ételekről nem is beszélve... A falvak a maguk szerénységével (szegénységével) együtt is nagyon megfogtak, kisebbség ide vagy oda.
2020. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos az idén a koronavírus miatt elmaradt nagyon sok minden, amit terveztem. (Főleg a szociális hálóm épült le majdnem teljesen...)


De talán jövő ilyenkor visszajutok ehhez a kérdéshez, és akkor próbálok megint válaszolni.

2020. dec. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Norvégia! Bergen, Tromso, vagy Alesund.

De egyenlőre jó itt Münchenben, talán majd egyszer:)

2020. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy dzsungelba vagy az Antarktiszon. Csendes, nyugod, békés és nincsenek emberek.
2020. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Előző ez nem rossz ötlet. Ha nem is dzsungel ami túl meleg vagy Antarktisz ami túl hideg de mindenképp olyan helyen ami nem azt mondom hogy a külvilágtól elvan vágva de lényegesen kevesebb emberek lennének mint ami a megszokott.


#2 Én pont az ország keleti részén élek és tényleg nem csúnya rész viszont picivel lehetne több lehetőség de nem panaszkodok. Azonban voltam Franciaországban pár napot több mint 10 évvel ezelőtt de nekem az nem jött be.

Akkor Olaszországban meg pont 10 éve május vége felé voltam majdnem 1 hetet de az már fényévekkel jobb volt az biztos. Ahol viszont eltudtam volna képzelni az életem sokáig és szintén 10 éve voltam először 2010 nyári időszak olyan július eleje az Ausztria volt. Az nagyon pazar volt.

Teljesen más volt de összességében kellemes érzés fogott el. Talán van már lassan több mint 5 éve is hogy utoljára voltam ott és nem tudom azóta mennyit változott de akkoriban megfogott és kellemes emlékeim voltak.

2020. dec. 31. 09:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!