Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az előbb földrengés volt?

Az előbb földrengés volt?

Figyelt kérdés
Most egy pár perce (12:20körül) lehetett érezni egy kicsit, Fejér megyében.

2020. dec. 29. 12:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Zalában is, először azt hittem szédülök.
2020. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
2020. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Akkor jó. :D Nálunk a felső szomszéd elég hevesen lakásfelújít, és először azt hittem kiütöttek valami főfalat és összedől a ház. :D
2020. dec. 29. 12:36
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem egy kicsit (Pest megye), de azt hittem, csak én szédülök, de akkor mégse.
2020. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Bács-Kiskun megyei vagyok.


Én amíg nem láttam meg a kérdést, azt hittem, hogy az előbb szédültem. De akkor mostmár tudom, hogy ez az volt. :D

De csak egy nagyon pici lehetett, mert a csillár itt meg se moccant (vagy csak egy nagyon picit, amit nem is vehettem észre).

2020. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Pont Fehérvári vagyok :D

Alapvetően hozzá vagyok szokva hogy néha berezeg kicsit az ágy mert vasút mellett lakunk, de most inkább olyan érzésem volt h összerogyik az ágyam, meg csak néztem hogy mozog a karácsonyfa. Szegény anyám meg a konyhában volt és csak azt látta hogy megindultak a poharak kissé.

2020. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Pápa mellett nagyon picit éreztem én is.
2020. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Bp 2. kerület igen!!! Szintén érezhető volt.
2020. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Komárom-Esztergom megyei vagyok. Én csak annyit tapasztaltam hogy az ásványvizes palackban megmozdult a víz ami stabilan a konyhapulton volt és a közelében nem járt senki, csak pont oda néztem és látom hogy pont úgy mozgott benne a víz mintha valaki picit meglökte volna, de úgy nem éreztem semmit. Aztán most nem rég olvastam hogy érezhető földrengés volt az országban leginkább a déli részén, de Budapest környékén is érezték. Mivel nem lakom túlságosan messze Budapesttől mert eleve Pest megye alig 2 km-re van tőlem. Előbb meg írta tesóm aki Zalamegyében van hogy földrengés volt, de nem volt vészes csak olyan érzés volt mintha egy nagy kamion ment volna el a ház előtt és beremegett tőle minden, csak furcsa volt mert csend volt, nem láttak semmi járművet sem, és mégis érezték azt a rezgést.
2020. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is felújítanak felettünk, én is azt hittem, hogy ránk fog dőlni a ház :D
2020. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!