Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egésznapos petárdázás ellen...

Egésznapos petárdázás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Környékünkön december elejétől január elejéig 0-24ben megy a petárdázás második éve. Az elején próbáltam toleráns lenni, egy nehéz sorsú 10 év körüli gyerek műveli, de ez már nem állapot.
2020. dec. 31. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Rendőr...
2020. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is rendőrség
2020. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyszer már kihívta őket valaki, de természetesen akkor síri csend volt.
2020. dec. 31. 17:53
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Mi az, hogy nehéz sorsú gyerek?

0-24 Ben, az rengeteg petárda.

Főleg egy hónapon keresztül.

Te erősen túlzol

2020. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem túlzok, mivel nem feltétlen az anyagi helyzetére céloztam vele.

Plusz azt is gyanítom, hogy kapja valakitől, mert nagyanyja neveli, aki meg egy rendes asszony.

2020. dec. 31. 18:04
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
honnan van pénze rá, ha nehézsorsú, meg egyébként is hol, kitől veszi?
2020. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, de honnan tudjam? A nehéz sorsút arra értettem, hogy-bár a nagyanyja tisztességes ember, aki kitört a származása okozott sztereotípiákból, kifejezetten jó anyagi háttérrel-, az apja egy tipikus bűnöző alak, évek óta börtönben. Az anyja meg nem foglalkozik vele. Emiatt próbáltam empatikus, megértő lenni és bele gondolni, hogy biztos megviseli a szülei hiánya és nem ítélkezni a sok baromság felett, amit művel. De elég volt, meg is tettem a szükséges lépéseket, szerencsére be van kamerázva a házam és az utca is.
2020. dec. 31. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Semmit! Türelemmel kivárod, amíg derékból leszakad valamelyik baromnak a keze vagy megvakul a gyereke a mulatságban.
2020. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8: 24 éves vagyok, nem "szipirtyóskodom", viszont kíváncsi lennék Te kedves hogy viselnéd, másfél hónapon át napi szinten, ha bedobálnák a kertedbe vagy az utcán, az ablakodtól pár méterre éjszaka vagy épp hajnalban. Arról nem is beszélve, hogy a kutyáim hogy viselik. Nem vagyok kényes, jártam lőtérre, de az otthonomban nem ezt akarom hallgatni. De Te biztos k.va boldog lennél🤡

Oh, és simogasd csak a saját "buksidat", okos vagy nagyon :)

2020. dec. 31. 20:53
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Szilveszter van! Vigadjunk!
2020. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!