Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szilveszterkor kicsit elment...

Szilveszterkor kicsit elment a buli kicsit félek többi lent?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor bele vagtam a kertesház falába párszor tuti hangos volt a foberlo szembe lakik de korhazba van egy idiota venasszony melletem egy udvarba lakik egy csalad nem csipjuk egymast nem tudom hogy halloták e a falat hogy vertem kb 15-20 mererre lakok toluk de mikor kijottek ugy neztek ram mint a veres rongyra ha bemártanak a főbérlőnél mit találjak ki hogy mi volt az a hang?

2021. jan. 2. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél elnézést egy doboz bonbon/tálca süti társaságában a szomszédaidtól. Ha már nem tudsz viselkedni, próbáld meg jóvá tenni. Valszeg nem csak a fal püfölését, hanem a részeg dajdajozást is hallgatniuk kellett.
2021. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem se rossz módszer, egy doboz bonbonnal, vagy egy üveg borral elnézést kérni. Ha mégis inkább lapítasz, és megvárod, hogy szól-e a tulaj, akkor nagyon nem mindegy, hogy miket üvöltöztél, miközben ütötted a falat. Én mindenesetre azt mondanám, hogy felénk népszokás, hogy vagy kereplőzünk, vagy petárdázunk, vagy a falat ütjük szilveszterkor, és elnézést kérnék, ha ezzel valaki esetleg zavartam, de direkt nem akartam petárdázni, azt hittem örülni fognak, de akkor jövőre majd petárdával készülök a kedvükért!
2021. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehat tenyleg egy allat vagy, nem?
2021. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd azt, hogy az öreglány a hátadat ütötte az volt az a hang.
2021. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést kéne kérni, ha meg kárt tettél akkor kifizetni.

Az ilyen buz1k miatt nem szeretik az emberek kiadni a házukat.

2021. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!