Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek bele merjek vágni...

Szerintetek bele merjek vágni egyedülálló nőként egy komplett lakásfelújításba?

Figyelt kérdés
Olyanba, ahol még a falban lévő vezetékeket is le kell cserélni?

2021. jan. 2. 23:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Hogyne. A kritikus dolgokat (víz, villany, stb) bízd a szakemberre, csempézni, festeni meg gipszkartonozni meg a hülye is tud, nálam is én csináltam (apám megtanított gyerekként, nem nehéz, videóból simán el lehet lesni kis kézügyességgel)
2021. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%

En is nokent csempezek. 8 kg egy jarolap. 25 kg egy csemperagaszto.


Vezetek csere: ha megtanulod a villanyszereles egyszeru szabalyait,akkor siman. Nem agysebeszet. (Ez en nem tudom. Nem tanultam meg meg.)



Festes: van olcso szagtalan festek,festohenger,vagy ecset sima letraval. Nem agysebeszet az se.


A ferfiak se jobbak semmiben,csak lehuznak meg ellopjak az alapanyagot a mesteremberek!!

2021. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

wow, wonder woman személyesen #2 személyében...

te kis......agysebész. :D

2021. jan. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Sok múlik azon hogy mennyire akarod szakemberre bízni vagy magadnak csinálni. Ha magadnak, akkor kézügyesség kell és hogy a váratlan helyzetektől se ijedj meg. Na és persze időnként kell a segítség, elég sok 2 emberes feladat lehet közben
2021. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet csinálni szakemberekkel, csak előtte nem árt egy kis kutatómunkát végezni pl az anyagokról,hogy ne csesszenek át. Festeni meg lehet barátnőkkel is, jó "buli".
2021. jan. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ami szakértelmet igényel, pl villanyvezetékek cseréje, ablakcsere, ilyenek, ahhoz hívnék embert, de most egy járólap (vagy még egyszerűbb, laminált padló) lerakása, festés, ilyenek, az simán teljesíthető egyedül is, nőként is, és egyedülálló nőként is.
2021. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Bele lehet vágni igen.

Viszont a villanyszerelési munkát szerintem feltétlenül villanyszerelő csinálja, ezen elet-halal-zárlat-lakástűz múlhat.

Vissza tudod gipszelni a véséseket, festeni meg könnyű gyárilag kikevert színekkel, a youtubon sok segítséget találsz

2021. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed egy jobb vállalkozóra, aki a potenciális fejőstehenet látja benned, hanem tényleg nézi a te érdekeidet is, akkor persze.
2021. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy miket szeretnél csinálni.

Én vettem már mosógépet. Tudtam hogyan kell "bekötni", de nem volt erőm minden csavart kicsavarni. Szerencsére egy férfi ismerős átjött, én meg mondtam mit csavarjon ki/be, hova tegyen bilincset.

Egész jó lett. Utána még kicsit igazítottam rajta, és azóta is jó.

2021. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a villanyszerelés és a vizszereles nem olcsó, viszont a többi házilag elvégezhető

Ez a kettő mindenképpen hozzáértő szakembert igényel.

Persze az ajtó és ablakcsere sem házimunka.

2021. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!