Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Élnek egyedülálló fiatal nők...

Élnek egyedülálló fiatal nők családi házban állatokat is tartva?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Én mondjuk összeköltöztem két barátnőmmel egy családi házba, ahova vittem magammal a kutyámat is, és egyedülálló is vagyok.


22/L

2019. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kutyára gondoltam, hanem pl tyúk v disznó
2019. szept. 22. 14:53
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Hogyne, orosz oldalakon/videókban igen érdekes hölgyeket látni.
2019. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Fura fétised van.
2019. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerek ilyen embert és szerintem nem is nagyon vannak.


Állatokkal tipikusan akkor érdemes foglalkozni, ha sokan vannak. Egyrészt mert egy embernek a munka is túl sok vele, másrészt nem bírja a megtermelt dolgokat elfogyasztani.

Talán akkor fordulhat elő, ha valakinek a szülei állatot tartottak, és akkor haltak meg, amikor ő befejezte az iskoláit, és nem akarta felszámolni a jól működő gazdaságot.

De az ilyen nő mihamarabb férjet is szerez magának, pont azért, mert egyedül nem bírná, és vesződnie sem érdemes vele, ha csak magát kell ellátnia.


Idős korban lehetnek még egyedül állatai valakinek, ha a házastársa meghalt, és ő - csökkentett létszámmal - még tart állatokat, amennyire ereje engedi. Persze azt is leginkább akkor, ha gyerekei látogatják és unokái is vannak, szóval nem csak saját magára termel.

2019. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Mi ez mostanában? Hasonló "tanyasi" kérdések vannak mostanában 🙃
2019. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt nálunk még nincs annyira elterjedve, mert a vidék szörnyen el van hanyagolva munkalehetosegek és úgy általában elhetoseg szempontjából is, és még mindig az urbanizacio megy, de úgy látom, hogy van rá igény, pláne a mostani egyetemista korúak között.

Amerikai cikkekből hallani egyre többször, hogy megy a kikoltozes a nagyvarosokbol, mert a minigazdasag tartása szimpatikusabb életmód, mint egy betontombben leelni az életedet.

És igen, ezek között rengeteg a fiatal nő is.

Magyarországon is biztos van ilyen, bár nem olyan elterjedt (még).

2019. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
A vidéken újrakezdők face oldalán rengeteg ilyet találsz.
2019. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Disznót tart valaki?
2019. nov. 16. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!