Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért jön minden vasárnap...

Miért jön minden vasárnap este a házunkhoz egy idegen lejelenteni, hogy én most otthon vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy paranoiásnak fognak hívni néhányan, de muszáj megértenetek. Minden vasárnap este, amikor kint vagyok az udvaron egy kicsit, akkor megáll egy pasas a kerítésnél, rám néz, és valakinek szól a telefonba, hogy én otthon vagyok most. Aztán elsiet egy autóhoz, beszáll és elhajt. Ez mi a fene szerintetek? Nem kamu, igyekezzetek úgy kezelni. Ez megy már 3 hete.
2021. jan. 4. 15:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk én már tuti megkérdeztem volna tőle...
2021. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Miért vártál eddig? Krva para 🤯
2021. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mert 2 másodperc alatt zajlik le az egész jelenség. Tippetek van, hogy ezt miért műveli?
2021. jan. 4. 15:24
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Minek állsz ki óramű pontossággal vasárnap az udvarotokra? Ez honnan jön neked, be van állítva a vekker, csörög, és akkor futni kell az udvarra, mert idő van?
2021. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Ne egyedül menj az udvarra, hívj ki magaddal valakit, és azt kérdezd meg, hogy ő is látja-e az embert. Ha nem látja, akkor hallucinálsz, és futás pszichiáterhez.
2021. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Lehet be akarnak törni hozzád, azért nézik otthon vagy e vagy sem...
2021. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem fogom a rutinomat felborítani miatta. Miért pont vasárnap akarnának betörni?
2021. jan. 4. 15:31
 8/21 anonim ***** válasza:
98%

Masik beszelgetos oldalon meg azt kerdezi valaki, hogy mit csinaljon ... minden vasarnap este amikor megy haza es telefonal, egy valaki kukucskal es hallgatozik az egyik kertbol :)


Mi volt elobb, a kakas vagy a tyuk? :)))

2021. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Lehet az emberünknek van problémája és azt hiszi jelentenie kell, vagy poénosnak tartja.
2021. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt tényleg leírhatnád, hogy miért kell feltétlenül kimenned az udvarra mindig pontosan ugyanakkor.
2021. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!