Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire bírható ki a mindenna...

Mennyire bírható ki a mindennapos ingázás? (napi 190 km)

Figyelt kérdés
Ebből 140 km (2x70) autópálya. Az útszakaszon ritkán van dugó, vagy nagyobb torlódás, nagyvárosi forgalomba nem kell vezetni. A munkahely egy nagyváros peremén helyezkedik el, nem kell behajtani a sűrű forgalmú belvárosba. Forgalom nélkük 58 perc az út. Valaki ingázott már hasonló távolságból? Mennyire volt nektek megterhelő?

2021. jan. 4. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem kocsival es nem ekkora favor, de volt Budapesten egy olyan munkahelyem, ahova 1.5 ora alatt ertem be (agglomeraciobol). Fel evnel tovabb nem birtam a napi 3 ora ingazast.
2021. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tavot akartam irni, csak autocorrect kozbeszolt.
2021. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Sok munkatársam ingázik ennyit, Dunakanyarból Budapestre, 1-1,5 óra utak vannak. Nem is értem hogy bírják, hiszen reggel korán kelés, indulás, este mire haza ér vége a napnak és alvás.


Viszont még Bp-n belül is volt, hogy ingáztam tömegközlekedéssel 1+ órát. Hosszú távon azt sem csinálnám.

2021. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak el ne aludj egyszer vezetés kozben.
2021. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én napi 80at ingázok(40-40)

A korán kelést megszoktam,reggel 35-40 perc alatt megvan a beút a varosba, délután kamionok,traktorok,dugó a városban ugyh 45-50 perc a visszaút.

2 éve csináljuk,megszoktuk ezt a távot,olyan mintha 10 perc lenne az út.

Kicsit a nagyobb forgalom miatt délután fárasztóbb.Napi másfél óra nekünk is az út munkába.A másik h havi 2-3 szor tankoljuk az autót.

Mi házat vettünk egy faluban ezert vagyunk igy,de mi nem bánjuk.Megéri igy nekünk.De ez a max,ennél többet nem vállalnék be.

2021. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy óra beérni a munkahelyemre. Igaz, tömegközlekedéssel. Autóval fél óra lenne, de nem vezethetek látásprobléma miatt Megszokás kérdése. Reggel még nem zsúfolt a vonat, még akár aludni is tudok egy kicsit. Este pedig a vonaton fejezem be a munkám, olyankor válaszolok e-mailekre, vagy olvasok valamit. Igazából hamar eltelik.
2021. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!