Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mennyit utaztok iskolába?...

Ti mennyit utaztok iskolába? Eger-Budapest mindennapos ingázás mennyire bírható ki?

Figyelt kérdés
Minden nap 4:45-kor kelek, hogy elérjem a pesti buszt, aztán Pesten még át kell szállnom 2-szer. 0 órában szerencsére nem kell bemennem, pedig az kétszer is van egy héten, de megbeszéltük az igazgatóval, hogy kapjak felmentést. A suli egyébként nagyon jó, pont olyan szakon vagyok, amit imádok. Csak elég fárasztó: oda-vissza kb. 6 órát töltök utazással, 7-8-ra vagyok este itthon. Érdemes lenne inkább átjelentkeznem a következő évtől magántanulónak? Jövőre megszerzem a jogosítványt, és akkor már akár kocsival is járhatok, azzal 6 óra helyett csak 3-4 óra lenne egy nap az utazás.

2016. szept. 12. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egerbe nincs iskola?
2016. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én koliba mennék.
2016. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Heh, én egyetemistaként 2x30 percet ingázok naponta, és több szaktársam szól, hogy mi a fa*znak ingázok, mert sok időt elvesz... legközelebb ha valamelyik ba*zakodik, megmutatom neki ezt a kérdést! :D


Amúgy szerintem ez sok, még a 3-4 óra is sok, szerintem a 2-2,5 óra a max, ami még jó, mondom ezt úgy, hogy ingázás párti vagyok. Hosszútávon ez tönkre fog ba*zni, hidd el!

2016. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon megterhelő, én is egri vagyok, néha még járok Pestre suli miatt. Írtam privátban is. 25F
2016. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az életmód tartósan le fog strapálni, hiába vagy fiatal. A húszas éveim elején én csak napi három-négy órákat ingáztam a munkahelyemre meg vissza, igaz, váltott műszakban, de egy-két év múlva éreztem, hogy fáradok.

A helyedben megpróbálnék keresni valami ottlakási lehetőséget (koli, szobát bérelni).

2016. szept. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én Érdről járok Jászberénybe, igaz, csak heti egyszer, mert levelezőn vagyok.


De. Sokáig Szfvárról jártam fel Pestre dolgozni, minden áldott nap. Katasztrófa volt, hétvégén sak aludtam egész nap, semmire nem volt energiám.


Lehet, hogy most még megy, de gondolj bele, fogod ezt te bírni x féléven át?

Nagyon macera, fárasztó és mindamellett nem is egészséges.

2016. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, ez elég durva már :O. Nekem "csak" 1 óra volt háztól házig az út gimiben (tehát naponta összesen 2 óra), de az is elég fárasztó volt sokszor. Megkérdezhetem, ez melyik suli, ami ennyire jó? :D Tényleg érdekelne... Amúgy a kocsi jó dolog, csak így elég költséges :S, nem oldható meg a koli?
2016. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy normális szerintem, már bocsi. Ez rengeteg.

Amíg jártam suliba, addig legrosszabb esetben napi összvissz 1,5 órát kellett "utaznom", ha oda-vissza gyalogoltam. :D Kocsival meg napi 10 perc volt. Így is rengetegszer nagyon fáradt voltam, a délutánokat kb. folyamatosan végigaludtam, mert nem volt semmi energiám. Hogy tanulsz így?

Kollégiumba lenne érdemes menned, nem pedig magántanulónak.

2016. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%

Én 5 Percet szoktam utazni az iskoláig.

7.45kor kezdődik a tanítás és 7.30kor indulok el otthonról

Kb 1 km re van a suli és Fater visz és hoz Autóval.

2016. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!