Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Több, mint 30.000 kínai ember...

Több, mint 30.000 kínai ember Magyarországon, ez igaz lehet? Egy cikkben tüntették fel. Ha igen, feltételezem ebből 20.000 Budapest. Szerintetek hogyan lehet megismerkedni velük? Beszélgetni, barátkozni, bár sejtem, nem könnyen nyitnak magyarok felé.

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nekem elég beszédesnek tűntek eddig, nincs bajuk a beszélgetéssel szerintem.
2021. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Interview-oltak itteni kínai embereket, ők mondták a műsorban, hogy nehezen nyitnak mások felé, mivel eléggé japánosan zárkózottak inkább csak egymással kommunikálnak.


Te hol beszélgettél velük, illetve mivel indítottál, hogy sikerült kommunikatív emberekkel találkoznod?

2021. jan. 15. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokaktól hallottam/olvastam, akik még kínaiul is tudtak, hogy nagyon zárkózottak, nem könnyen nyitnak. Érdekes egyébként, hogy kínában élő kínaiak pedig nyitottak, barátságosak. Biztosan idegen közeg miatt van, hogy zárkózottak. Sinológusok is alátámasztják, hogy zárkózottak.
2021. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik kollégám megtanult kínaiul magától (beszéd szintén), ő simán felvette a kagylót debreceni kínaiakkal (ruhaüzletesekkel), nagyon jóban volt velük, volt, hogy meghívták magukhoz ebédre. Ő nem panaszkodott, hogy zárkózottak lennének, legalábbis felé nem azok.
2021. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi, nem kagylót, hanem kapcsolatot (autocorrect).
2021. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!